مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۱۴

دیدار مسئولان باخانواده چهار قلوهای زرندی

امام جمعه و فرماندار زرند به اتفاق مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با حضور در منزل خانواده چهارقلوهای تازه متولد شده زرندی، از نزدیک در جریان نیازهای پیش رویشان و برخی مسائل و مشکلات ایشان قرار گرفتند.

♦️امام جمعه و فرماندار زرند به اتفاق مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با حضور در منزل خانواده چهارقلوهای تازه متولد شده زرندی، از نزدیک در جریان نیازهای پیش رویشان و برخی مسائل و مشکلات ایشان قرار گرفتند.
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، حجت الاسلام شجاعی امام جمعه زرند در این دیدار، تاکید رهبر فرزانه انقلاب بر مسئله رشد جمعیت و فرزند آوری را نشان دهنده اهمیت موضوع عنوان کرد و افزود: مسئله فرزندآوری و همچنین افزایش جمعیت یک مطالبه جدی از سوی مقام معظم رهبری است و ما باید از همه ظرفیت‌های فرهنگی، تبلیغی و آموزشی که در اختیار داریم برای تحقق این مهم به کار بگیریم.
 
♦️سیدرضا حسینی نژاد فرماندار زرند نیز ضمن تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ فرزند آوری و افزایش جمعیت گفت: دولت در راستای توجه به فرامین رهبری از سیاست‌های افزایش جمعیت حمایت می‌کند.
 
وی تصریح کرد: مطمئنا مسئولین شهرستان نیز  تا حدتوان حمایت میکنند و امکانات و شرایط اولیه و موردنیاز برای خانواده این نوزادان عزیز که از افراد کم درآمد جامعه هستند، فراهم میشود.
 
♦️ناصر اکبری نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در این دیدار گفت: خانواده چهار قلوهای زرندی در حوزه های مختلف مورد حمایت جدی کمیته امداد قرار می گیرند.
 
♦️پدر و سرپرست این خانواده گرانقدر با بیان اینکه از این که خدا 4 فرزند به من عطا کرد شکرگزارم، اما با توجه به هزینه‌های نگهداری بالا این نوزادان و وضعیت اقتصادی جامعه، مشکلات زیادی برای خانواده ایجاد شده است؛ گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه بزرگ کردن این نوزادان سخت است و امیدوارم دولت با توجه به سیاست‌های فرزندآوری از خانواده ما حمایت کند.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲