مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۰۴

فرماندار زرند خبر داد؛

کمپ ماده ۱۶ شهرستان زرند راه اندازی می شود.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، جلسه پیرامون تعیین تکلیف کمپ ماده 16 ترک اعتیاد و مسائل و مشکلات پیرامون معتادین متجاهر به ریاست سید رضا حسینی نژاد فرماندار و با حضور محمد ایزدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، سرهنگ پاسدار حسین امیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و تعدادی از مدیران برگزار گردید.
 
♦️فرماندار زرند در این جلسه با بیان اینکه حضور معتادین متجاهر در شهر زرند و در کنار مردم متدین این شهر چهره شهر را نازیبا کرده، اظهار کرد: راه اندازی شعبه کمپ ماده 16 در شهرستان ضروری است.
 
♦️وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری درخصوص کاهش آسیب های اجتماعی و تلاش سپاه در تحقق منویات مقام معظم رهبری، از فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه خواست نسبت به اخذ مجوز شعبه ای از کمپ ماده 16 اقدام لازم را انجام دهند.
 
♦️حسینی نژاد با بیان ضرورت ساماندهی معتادان متجاهر، بر لزوم همکاری کلیه دستگاه ها بخصوص شهرداری و بهزیستی به صورت جهادی تاکید کرد.
 
♦️وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی کمپ ماده 16 و سرپناه شبانه در زرند، دیگر شاهد صحنه هایی هر چند بسیار محدود و کم رنگ ناهنجاری های اجتماعی خصوصاً در رابطه با وجود معتادین متجاهر و کارتن خواب ها در زرند نباشیم.
 
♦️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز با بیان اینکه پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان، در اولویت کاهش آسیب های اجتماعی قرار دارد اظهار داشت: اعتیاد ریشه بخش اعظمی از آسیب های اجتماعی از جمله سرقت، طلاق و بی خانمانی است که نیازمند ورود با عزم ملی و محلی و همه جانبه به خصوص در بخش فرهنگی و پیشگیری است.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲