مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۰۳

فرماندار زرند؛

آغاز نهضت آسفالت معابر شهری زرند با راه اندازی کارخانه جدید آسفالت شهرداری

♦️فرماندار زرند با بیان اینکه خرید کارخانه جدید آسفالت شهرداری زرند در دستور کار جدی شهرداری قرار دارد، تاکید کرد: با راه اندازی این کارخانه، نهضت آسفالت معابر شهری زرند با قدرت پیگیری و اجرا میشود.

♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، سیدرضا حسینی نژاد فرماندار به اتفاق عبدالقائم ترابی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و مهندس ولی خانی و ضیاالدینی معاونان فنی و عمرانی و خدمات شهری شهرداری زرند، بمنظور بررسی مسائل و مشکلات شهرک امام خمینی (ره) زرند، ضمن حضور صمیمی در بین اهالی منطقه، از برخی محلات و معابر این شهرک بازدید کرد.

♦️فرماندار زرند در جمع صمیمی اهالی منطقه شهرک امام زرند، با بیان اینکه متاسفانه گستره وسیع خدمات شهری زرند و هزینه های جاری بالا و عدم درآمد پایدار، مشکلات عدیده ای را برای مدیریت جهادی و عوامل سختکوش اجرایی شهرداری زرند بوجود آورده است، بر لزوم تامین، برنامه ریزی و احیا منبع درآمدزایی های قانونی و پایدار شهرداری جهت افزایش سطح خدمات و رضایتمندی شهروندان تاکید کرد.

♦️سیدرضا حسینی نژاد با اشاره به این موضوع که زیباسازی فضا و مبلمان شهری اولویت اول شهرداریهای شهرستان زرند میباشد، تصریح کرد: در این بین درآمدزایی فوق العاده پایین شهرداری ها، مدیریت شهری را با چالش های جدی روبرو کرده است.

♦️نماینده عالی دولت همچنین بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی پیش بینی شده صنایع و معادن فعال منطقه در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به شهرداریها تاکید و افزود: در حال حاضر پرداخت سهم شهرداریها از سوی صنایع منطقه فقط از بحث ارزش افزوده میباشد که لزوم بررسی اخذ عوارض آلایندگی یک درصدی واحدهای معدنی و صنعتی شهرستان در صورت محرز بودن آلایندگی و تایید مراجع ذیصلاح جهت توسعه کمیت و کیفیت خدمات توسعه شهری را میرساند.

♦️فرماندار زرند یادآور شد: راه اندازی و خرید کارخانه جدید آسفالت شهرداری زرند در دستور کار جدی شهرداری قرار دارد که با راه اندازی این کارخانه، میتوان نهضت آسفالت معابر شهری زرند را با قدرت پیگیری و اجرا کرد.

♦️بر اساس این گزارش، در پایان؛ زیرسازی و آسفالت برخی معابر، ضعیف بودن برخی از خدمات شهری، امنیت و وجود تعداد محدود معتادین متجاهر در منطقه، افت فشار آب شرب و روشنایی معابر شهرک امام خمینی زرند، از جمله مواردی بود که از سوی اهالی مطرح و فرماندار زرند طی دستوراتی مستقیم و کتبی به روسای ادارات مربوطه نسبت به رفع پاره ای از مسائل و مشکلات این منطقه قول مساعد داد.

♦️همچنین مهندس ولی خانی معاون فنی و عمرانی شهرداری زرند نیز گفت: با راه اندازی کارخانه جدید آسفالت شهرداری، آسفالت بیش از 40 درصد معابر شهری شهرک امام زرند در اولویت و دستور کار است.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند

📆01/09/02


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲