مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۲/۲۸

سرپرست فرمانداری زرند خبردادسرپرست فرمانداری زرند خبرداد

۲۰ واحد صنفی متخلف در زرند جریمه شدند

سید رضا حسینی نژاد سرپرست فرمانداری زرند گفت: در بازرسی از ۸۵ واحدهای صنفی مختلف در شهرستان زرند ۱۷ واحد صنفی و ۳ فروشگاه زنجیره ای متخلف به علت عدم درج قیمت شناسایی و پرونده آنها جمعا به مبلغ ۲ میلیارد ریال به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد

♦️سید رضا حسینی نژاد سرپرست فرمانداری زرند  گفت: در بازرسی از ۸۵  واحدهای صنفی  مختلف در شهرستان زرند ۱۷ واحد صنفی و ۳ فروشگاه زنجیره ای  متخلف  به علت عدم درج قیمت  شناسایی و پرونده آنها جمعا به مبلغ ۲ میلیارد ریال به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، سرپرست فرمانداری شهرستان با بیان اینکه بازرسی از واحدهای صنفی و عمده فروشی‌های شهرستان زرند درقالب ۶  تیم متشکل از ادارات صمت، جهاد کشاورزی،  اصناف، دادستانی،  بسیج، دامپزشکی و بهداشت انجام شد خاطرنشان کرد: این گشت و بازرسی‌ها بطور مستمر و شبانه روزی ادامه دارد.

♦️وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی با افراد سودجو و افرادی که در بازار اخلال ایجاد کنند، برخورد شدیدی دارد، از متصدیان واحدهای صنفی خواست نصب برچسب قیمت و نرخ نامه را رعایت نمایند تا مشمول جرائم تخلف و سنگین نشوند.

♦️سرپرست فرمانداری زرند اجرای طرح مردمی‌ و اصلاح یارانه‌ها را اقدامی کارشناسی و شجاعانه از سوی دولت دانست و افزود: دولت سیزدهم  با این اقدام بر تحقق وعده خود مبنی بر عدالت محور بودن اقتصاد تلاش و تاکید دارد.

♦️نماینده عالی دولت در شهرستان زرند بر  ضرورت همکاری  و حمایت بیش از پیش آحاد مختلف مردم بویژه بسیجیان، فعالان حوزه اقتصادی، اصناف، بازاریان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در راستای اجرای این طرح  تاکید کرد.

♦️شهروندان زرندی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از جمله احتکار، امتناع از فروش، عدم درج قیمت و یا عدم صدور فاکتور خرید از سوی واحدهای صنفی و غیر صنفی را از طریق سامانه‌های تلفنی ۱۲۴ یا ۳۳۴۳۷۲۷۲ گزارش دهند.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲