مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۲/۲۷

سرپرست فرمانداری زرند تاکید کرد

ضرورت احداث پایانه بار در زرند

سیدرضا حسینی نژاد با اشاره به حجم بالای حمل ونقل بار در شهرستان بر ضرورت احداث پایانه بار تاکید نمود

♦️سیدرضا حسینی نژاد با اشاره به حجم بالای حمل ونقل بار در شهرستان بر ضرورت احداث پایانه بار تاکید نمود.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر عامل و اعضای انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل کالای زرند با حضور در فرمانداری با سیدرضا حسینی نژاد سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

♦️سرپرست فرمانداری زرند با تأکید بر اهمیت موضوع حمل و نقل بار و کالا در شهرستان و ضرورت ساماندهی این مقوله مهم گفت: امروزه صنعت حمل و نقل  یکی از مهمترین و اصلی ترین  عوامل دستیابی به توسعه همه جانبه  جوامع به ویژه در حوزه اقتصاد  به شمار می رود.

♦️فرماندار زرند با اشاره به صنعتی شدن شهرستان و افزایش جابجایی بار در محورهای حوزه شهرستان اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰، شهرستان زرند با حمل ۴/۲میلیون تن بار رتبه سوم استان کرمان را به خود اختصاص داده است.

♦️نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر ضرورت احداث پایانه بار در شهرستان با توجه به افزایش جابجایی بار، افزود: بمنظور کاهش آلودگی هوا، افزایش ایمنی تردد، کاهش تصادفات برون شهری و کاهش ترافیک جاده ها و کنترل و مدیریت بر بار و کالاهای ورودی و خروجی شهرستان زرند، احداث پایانه بار را بیش از پیش امری ضروری است که در این خصوص قول مساعد همکاری را خواهیم داد.

♦️در ادامه این جلسه یحیی پورحبیبی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه شهرستان زرند دارای ۱۳ شرکت حمل و نقل کالا می باشد که عملیات جابجایی بارهای معدنی گندله، کنسانتره، سنگ آهن، شمش فولاد، زغال سنگ و... از مبدا زرند به سایر نقاط کشور را انجام می‌دهند، افزود: عمده بار شهرستان به استان‌های هرمزگان و اصفهان حمل میشود.

♦️وی با بیان اینکه با وجود شرکت های حمل ونقل وکارخانجات معدنی زمینه اشتغال ۹ هزار شغل بصورت غیر مستقیم فراهم شده است، ادامه داد: همچنین در سال گذشته با اجرای سیستم اعلام بار و نوبت دهی بار مجازی با همت و همکاری انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل و انجمن رانندگان زرند و حمایت شورای تامین شهرستان، توزیع بار عادلانه انجام و از تخلفات احتمالی شرکت ها و رانندگان جلوگیری بعمل آمد.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲