مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۰/۲۳

روز گذشته

فضای زندان زرند باورود شهید گمنام عطر آگین شد

پیکر شهید گمنام تازه تفحص شده عملیات بدر در شرق دجله در زندان زرند تشییع شد.

🔸 پیکر شهید گمنام تازه تفحص شده عملیات بدر در شرق دجله در زندان زرند تشییع شد.

🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، مراسم معنوی استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام با حضور حجت الاسلام شجاعی امام جمعه زرند، صادق زاده فرماندار، حجت الاسلام محمدی رئیس دادگستری،  حجت الاسلام  بلوچ زاده دادستان عمومی و انقلاب، حجت الاسلام ایزدی نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه، جانشین فرمانده انتظامی و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان زرند  برگزار شد.

♦️ در این مراسم معنوی  پیکر مطهر شهید بدرقه، تشییع و گلباران شد و در جمع پرشور مددجویان زندان زرند مورد استقبال قرار گرفت، مددجویان با نجوا واشک وزاری از شهید عزیز طلب استمداد کردند.

♦️ در این مراسم حجت الاسلام شجاعی امام جمعه زرند با گرامیداشت یاد وخاطره همه شهداء با اشاره به آیه 23 سوره احزاب اظهار داشت: دشمنان در طول 40 سال گذشته در تمام حوزه‌ها هر چه توانستند توطئه کردند و دفاع مقدس از جمله این توطئه‌ها بود که در پشت صحنه آن همه مستکبران و مرتجعان منطقه حضور داشتند اما با رشادت های چنین جوانانی، از کشور ،انقلاب و اسلام دفاع جانانه کردند.

♦️ وی افزود: آن کسانی که نام وخون این شهداء را پله وابزاری برای جاه طلبی وثروت اندوزی وذخیره کردن دنیا قرار دادند ،کار سختی را در پیش دارند چرا که در محضر این شهداء حجت برما تمام است و باید فردای قیامت در محضر این عزیزان پاسخگو باشیم.

♦️ در ادامه صادق زاده فرماندار زرند با بیان اینکه امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست تصریح کرد: رمز ماندگاری شهدا دلایل متعددی دارد و یکی از مهمترین ویژگی شهدا این بود که به خدا وصل بودند و به غیر از خدا به هیچ چیزی متکی نبودند.

♦️ بر اساس این گزارش این مراسم معنوی با روایت گری راویان ومداحی مداحان اهل بیت علیه السلام ادامه یافت  و  به پاس حرمت خون این  شهید گمنام والا مقام از طرف دادستان عمومی و انقلاب به مدت هفت روز مرخصی تشویقی  به مددجویان دارای شرایط ، تهیه ۵۰ بسته کمک معیشتی از سوی انجمن حمایت از زندانیان زرند برای خانواده های نیازمند مددجویان و شرایط آزادی تعداد ۸نفر از مددجویان جرائم مالی غیرعمد به مبلغ۱۳۵ملیون تومان از طرف خیرین وانجمن حقوق دانان شهرستان زرند محقق گردید.


💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲