مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۰/۰۱

فرماندار زرند:

حمل و نقل؛ نبض اقتصاد کشور

فرماندار زرند گفت: حمل و نقل، نبض توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور است.

🔸 فرماندار زرند گفت: حمل و نقل، نبض توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور است.

🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، مراسم روز راهدار با حضور حجت الاسلام مهدی شجاعی امام جمعه زرند، علی صادق زاده فرماندار، رضا نورالدینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، عباس فتاحی بخشدار مرکزی، یحیی پورحبیبی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و  نیما صالحی رئیس جمعیت هلال احمر در محل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان برگزار گردید.


♦️ فرماندار زرند با بیان اینکه امروزه حمل و نقل یکی از اجزاء مهم اقتصاد ملی محسوب می گردد و بدلیل داشتن نقش زیربنایی تأثیر فراوانی بر فرآیند رشد اقتصادی کشور دارد گفت:  این بخش دربرگیرنده فعالیتهایی است که به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات جریان داشته و در مجموعه فعالیتهای اقتصادی نقش غیرقابل انکاری برعهده دارد.

♦️ وی ادامه داد: امسال 14 میلیون تن بار از جاده های استان جابجا شد که عمده آن مربوط به زرند است و با توجه به صنعتی شدن شهرستان و تکمیل چرخه فولاد توسعه زیر ساخت های حمل و نقل را بیش از پیش ضروری است.

♦️ صادق زاده با اشاره به اینکه برای اولین بار در کشور راه آهن زرند با مشارکت بخش خصوصی به راه آهن بین المللی برای حمل بار از صنایع و معادن متصل شده است افزود: واگن سازی زرند نیز با افزودن واگن باری به چرخه تولید خود از تک محصولی خارج و زمینه ساز اشتغال پایدار برای جوانان شده است.

♦️ فرماندار زرند با بیان اینکه بیشترین اعتبارات امسال در شهرستان به طرح های زیرساختی خصوصا آب و راه اختصاص یافته خاطر نشان کرد:  در تلاش هستیم با دو بانده کردن محورهای پرتردد شهرستان ایمنی حمل و نقل جاده ای را بالا ببریم.

♦️ وی افزود: با تکمیل و افتتاح محور زرند - کوهبنان که جزو طرح های اولویت دار استان می باشد ضمن کاهش بیست کیلومتری مسیر تمامی گردنه های مسیر حذف خواهند شد.

🔻 در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از راهداران تقدیر شد.


💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲