مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

فرماندار زرند:

چاپ کتاب به عنوان بزرگترین شاخصه فرهنگی جامعه است.

فرماندار شهرستان زرند در بازدید از انتشارات نوید دانش دارالفنون و چاپخانه های سطح شهر، صنعت چاپ و نشر را ثبت آگاهانه دانایی انسان در قالب اوراقی که دسترسی جامعه به نخبگی را فراهم می کند دانست.

🔸 فرماندار شهرستان زرند در بازدید از انتشارات نوید دانش دارالفنون و چاپخانه های سطح شهر، صنعت چاپ و نشر را ثبت آگاهانه دانایی انسان در قالب اوراقی که دسترسی جامعه به نخبگی را فراهم می کند دانست.

🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرند، علی صادق زاده فرماندار شهرستان زرند عصر روز دوشنبه 24 آبان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به اتفاق حجت الاسلام قلیزاده رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشارات نوید دانش دارالفنون و چاپخانه های سطح شهر بازدید بعمل آورد.

♦️ فرماندار شهرستان زرند در این بازدید گفت: صنعت چاپ ثبت آگاهانه دانایی انسان در قالب اوراقی است که دسترسی جامعه به نخبگی را فراهم می کند، چاپ کتاب به عنوان بزرگترین شاخصه فرهنگی جامعه است که امکان برخورداری اجتماع از دانش برجستگان یک سرزمین را فراهم میکند.

♦️ وی ادامه داد: تقویت موسسات چاپ و نشر در واقع تقویت سبد دانایی خانواده است، یکی از راه های نخبگی جامعه امکان تولید و توزیع کتاب و تشویق به کتاب و کتابخوانی را افزایش دهیم.  

♦️ رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند با اشاره به اهمیت صنعت چاپ گفت: چاپخانه مؤسسه ای است که از عهد‌هٔ انجام کارهای چاپی بر روی کاغذ و سایر اشیا از طریق انواع چاپ برمی آید و به تعبیری دیگر، محلی است که چاپ کتاب، نشریات و مانند آن در آنجا انجام می‌گیرد.

♦️ صادق زاده افزود: امروزه، چاپ به عنوان یک فرآیند انبوه صنعتی در نظر گرفته می شود که بخش اساسی صنعت نشر و بخش مهمی از فعالیت‌های اداری و حکومتی را شامل می‌شود.


💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲