مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۸/۲۴

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی :

مطالعه، فعالیتی تفکر محور است

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی که در دبیرستان طلیعه هدایت و با حضور مسئولان محلی این شهرستان برگزار شده بود، گفت : مطالعه، فعالیتی تفکر محور است.

🔸 فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی که در دبیرستان طلیعه هدایت و با حضور مسئولان محلی این شهرستان برگزار شده بود، گفت : مطالعه، فعالیتی تفکر محور است.

🔹 به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند ، علی صادق زاده یکی‌ از بهترین‌ راه‌های‌ غنی‌ سازی‌ و بهره‌وری‌ از اوقات‌ فراغت‌ را مطالعه دانست و افزود: استفاده‌ مطلوب‌ و شایسته‌ از این ‌اوقات،‌ تأمین‌ کننده‌ سلامت‌ روان‌ و رشد و تعالی‌ شخصیت‌ انسان‌ است‌ و بی‌توجهی‌ به‌ این‌ مهم، زمینه‌ساز بسیاری‌ از انحرافات‌ و کج‌روی‌های‌ اجتماعی‌ است‌.

♦️ وی تصریح کرد: مطالعه‌ ، یکی از کم‌هزینه‌ترین‌ روش‌های‌ گذراندن‌ اوقات‌ فراغت‌ است‌ که ‌اگر به‌ روش‌ صحیح‌ انجام‌ شود، آرامش‌ پایدار و بسیار خوبی‌ را برای مخاطبان به همراه خواهد داشت.

♦️ صادق زاده  نقش معلمان و مدیران مدارس را در ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه ، کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان مدارس بسیار مهم و مؤثر عنوان کرد و افزود: عملکرد معلمان مدارس در موفقیت کار کتابخانه ها فوق العاده مهم بوده و زمینه سازی برای حضور دانش آموزان در کتابخانه مدرسه ،آنها را به حضور در کتابخانه های عمومی و ترغیب برای مطالعه و خرید کتاب تشویق می نماید.


💫روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲