مکان فعلی :

           
اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۳۰

فرماندار زرند در نشست شورای ایثارگران شهرستان تاکید کرد؛

حمایت از فعالیت های اقتصادی شورای ایثارگران

💥تشکیل شورای مشورتی، نیاز جامعه ایثارگری شهرستان زرند است

♦️فرماندار زرند در نشست شورای ایثارگران شهرستان با تاکید بر حمایت از فعالیت های اقتصادی، درآمد و اشتغال زایی این شورا، گفت: تشکیل شورای مشورتی، نیاز جامعه ایثارگری شهرستان است.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده در این نشست صمیمی با جامعه پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران شهرستان، ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس، افزود: ماندگاری، اقتدار، توسعه و پیشرفت همه جانبه نظام مقدس جمهوری اسلامی، مدیون و مرهون فرهنگ ایثار و شهادت بجا مانده از هشت سال جانفشانی ها و ایثار دفاع مقدس است.

♦️فرماندار زرند با تاکید بر اینکه باید خدمات مسئولین به مردم و رفع مسائل و مشکلات ایشان در نظام جمهوری اسلامی، مبتنی بر محور فرهنگ ایثار و شهادت باشد، گفت: پیگیری مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، افتخاری بس گرانبها برای مسئولین است.

♦️صادق زاده با بیان اینکه باید برگزاری جلسات این شورا به طور منظم و مستمر جهت ایجاد فرصتی برای احصای راهکارها جهت حل مشکلات جامعه ایثارگران باشد، تصریح کرد: تشکیل یک شورای پشتیبانی و مشورتی برای کانونی کردن انرژی‌های پراکنده و ایجاد وحدت رویه در شهرستان شهید پرور زرند ضروری است.

♦️وی ادامه داد: ما در جایگاه عالی ترین دستگاه اجرایی شهرستان، جهت شناسایی و استفاده از فرصت ها، تجارب گرانبها، روحیه جهادی و انقلابی و استعدادهای نهفته در جامعه بزرگ ایثارگری شهرستان در راستای فعالیت های اقتصادی، درآمدزایی و اشتغالزایی برای این شورا، حمایت ویژه میکنیم و در کنار ایثارگران عزیز خواهیم بود.

♦️فرماندار زرند یادآور شد: اثربخشی اینگونه فعالیت‌های شورا  جهت حل مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، باید در گرو مشارکت همگانی، اعتماد متقابل و به دور از سیاست زدگی و جناح بازی، دنبال شود.

♦️سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند نیز در این نشست گفت: دغدغه‌های ایثارگران زیاد است و ضرورت دارد شورای مشورتی بعنوان بازوی کمک کننده به فرماندار در حل این مسایل نقش‌آفرینی کند.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲