مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۲۵

فرماندار زرند در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان تاکید کرد:

نقش وحدت آفرین ائمه جمعه در بین مردم و مسئولین

فرماندار زرند در دیدار با نماینده عالی فقیه در استان کرمان ضمن تاکید بر نقش وحدت آفرین ائمه جمعه، گفت: این نقش تاثیرگذار در بین مردم و مسئولین باید منسجم، باعظمت و محوری باشد.

♦️فرماندار زرند در دیدار با نماینده عالی فقیه در استان کرمان ضمن تاکید بر نقش وحدت آفرین ائمه جمعه، گفت: این نقش تاثیرگذار  در بین مردم و مسئولین باید منسجم، باعظمت و محوری باشد.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده فرماندار زرند با حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و حجت الاسلام سید محمد جعفری مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان، دیدار کرد.

♦️فرماندار زرند در این دیدار ضمن اشاره به برگزاری باشکوه نماز جمعه و رغبت بالای مردم زرند به این رویداد و پایگاه مهم وحدت بخش و دشمن شکن، افزود: حضور حداکثری مردم مومن و خداجوی شهرستان در آیین نماز جمعه زبانزد میباشد به طوریکه مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند: بنده زرند را به حضور حداکثری آنان در نماز جمعه شناخته ام.

♦️علی صادق زاده در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه طی هفت سال مسئولیت حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه سابق زرند، شاهد تعامل قابل توجه و بسیار مطلوب سه سویه در بین امام جمعه، مردم و مسئولین وجود داشت، تصریح کرد: آقای ابراهیمی در دوران این مسئولیت خطیر، محور وحدت، تعامل و توسعه همه جانبه شهرستان زرند بودند.

♦️وی افزود: ائمه جمعه می توانند مهمترین عامل انسجام و وحدت میان مردم و مسئولین باشند و این نقش تاثیر گذار باید منسجم و باعظمت در راستای محور وحدت رویه و همدلی در جامعه باشد.

♦️نماینده عالی دولت در بخس دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز شهرستان زرند در نقطه آرامش و امنیت برای سرمایه گذاران قدرتمند بخش خصوصی و دولتی قرار دارد و بعنوان پایلوت اقتصادی و بهشت صنایع و معادن غنی استان کرمان معرفی می شود، تصریح کرد: معتقدیم امام جمعه جدید زرند ضمن عامل انسجام و وحدت در جامعه، باید توسعه گرا و در کنار سرمایه گذاران و کارگران زحمتکش زرندی باشد.

♦️حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان و حجت الاسلام جعفری مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان نیز زرند را شهری مذهبی، شهید پرور، خوش نام و ولایی در سطح استان و کشور معرفی کردند و افزودند: مردم عزیز این شهرستان در نمازهای جمعه با حضوری بسیار باشکوه و بی‌نظیر حاضر می شوند و این مرهون وحدت میان مسئولین و مردم و عملکرد خوب ائمه جمعه و دیگر مسئولین در قبال مردم عزیز این شهرستان می باشد.

♦️در ادامه جلسه مسائل و مطالبی پیرامون شهر زرند و معرفی امام جمعه جدید شهرستان مطرح شد.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲