مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

تخصیص بیش از ۳۰ میلیارد تومان جهت توسعه آبرسانی شهری و روستایی

برگزاری کمیته برنامه ریزی بودجه در زرند

 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند،کمیته برنامه ریزی شهرستان زرند به ریاست علی صادق‌زاده فرماندار و با حضور دکتر جعفر رودری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و محلی برگزار شد.
 
♦️فرماندار زرند در این جلسه از تصویب اعتبارات سال‌جاری شهرستان زرند به مبلغ ۱۰۷ میلیارد تومان که نسبت به سال گذشته بیش از ۲/۵ برابر افزایش داشته است، خبر داد.
 
♦️وی با بیان اینکه ادارات زرند نسبت به پیگیری جذب اعتبارات سال ۹۹ در فرصت کم باقیمانده اقدام کنند، یادآور شد: همچنین دستگاه های احرایی نسبت به پیگیری جذب و تخصیص حداکثری اعتبارات خود در سال جاری و پیگیری برای مبادله موافقت نامه های اعتبارات ۱۴۰۰ اهتمام ویژه داشته باشند.
 
♦️علی صادق زاده هشدار داد، که دستگاه هایی که در سال گذشته نسبت به جذب اعتبارات خود تنبلی و سستی کرده اند در سال‌جاری اعتبار به آنها اختصاص داده نخواهد شد.
 
♦️فرماندار زرند اظهارداشت: بیشترین اعتبارات سال‌جاری در حوزه توسعه آب شرب شهری و روستایی با بیش از ۳۰ میلیارد تومان تخصیص، می باشد.
 
♦️صادق زاده ادامه داد: توسعه، آسفالت، بهسازی و ایمن سازی راه های روستایی شهرستان زرند با تخصیص ۲۵ میلیارد تومان و راه های اصلی برون شهری زرند با تخصیص ۱۵ میلیارد تومان، بیشترین اعتبارات تخصیص یافته در سال‌جاری بعد از آب شهری و روستایی است.
 
♦️نماینده عالی دولت با اشاره به اینکه نگاه ویژه کمیته برنامه ریزی شهرستان زرند در سال‌جاری به موضوع توسعه کیفیت و بهسازی فضای مبلمان شهری با اختصاص بیش از ۱۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های شهرستان زرند میباشد، گفت: شهرداری‌ها نسبت به جذب اعتبارات دولتی خود اقدام لازم را در اسرع وقت انجام دهند.
 
♦️فرماندار زرند یادآور شد: در حال حاضر ۱۵۰ طرح مختلف عمرانی و زیرساختی در سطح شهرستان در دست اقدام است که بطور متوسط با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و در این راستا در توزیع اعتبارات اولویت با پروژه های نیمه تمام و در دست احداث است که با بهره برداری از این پروژه ها روند توسعه و عمران شهرستان سرعت بیشتری خواهد گرفت.
 
♦️علی صادق زاده افزود: تا پایان سال‌جاری بالای ۵۰ درصد از پروژه های نیمه تمام شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.
 
♦️وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه پیش بینی میشود اعتبارات سال‌جاری شهرستان زرند بطور متوسط بالای ۷۰ درصد تخصیص خواهند داشت.
 
♦️همچنین در این جلسه دکتر رودری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان این مطلب که باید نگاه و همت مدیران شهرستان به دریا معطوف باشد نه به قطره، ادامه داد: مدیران باید بدنبال پیگیری جذب و تخصیص اعتبارات فرا استانی و شهرستانی باشند و همت خود را جهت تخصیص اعتبارات ملی بکار ببندند.
 
♦️در ادامه جلسه مسئولین یاد شده از برخی پروژه های عمرانی و زیرساختی در دست اقدام شهرستان از جمله کمربندی غربی و شرقی زرند، توسعه معابر شهری یزدانشهر، باند دوم زرند_سیریز_بافق و پارک مسافر زرند بازدید کردند.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲