مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

♦️نامگذاری ۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.

♦️اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که بدلیل شیوع گسترده بیماری کرونا، اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی، خصوصاً امروز در حوزه بهداشت و درمان به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.

♦️روابط عمومی ها همچنین به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دوسویه، ارتباط بین مدیران و کارکنان، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پیام های روشن، دقیق و شفاف، برنامه ریزی کاربردی و اقدامات عملی و قابل اجرا، نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف مورد نظر سازمانی دارد.

♦️اینجانب بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی مدیران و کارشناسان صدیق، سختکوش و مسئولیت شناسی که در حیطه های روابط عمومی و ارتباطات به ویژه تلاشگرانی که در روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی و غیر دولتی شهرستان زرند تلاش و تکاپو دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" نامگذاری شده است با نقش آفرینی در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، زمینه تحقق شعار سال و توسعه همه جانبه کشور عزیزمان ایران اسلامی را فراهم نماییم.

♦️توفیق روز افزون همگان را جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از درگاه باری تعالی مسئلت دارم.

💫علی صادق زاده زرندی_فرماندار زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲