مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۳۰

فرماندار زرند؛

لزوم توجه ویژه آموزش و پرورش به مهارت آموزی بجای مدرک گرایی در زرند صنعتی

فرماندار زرند در شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز با توجه به توسعه چشمگیر شهرستان در عرصه صنایع و معادن، مدرک گرایی چالش اصلی در زمینه کاهش آمار بیکاری و اشتغالزایی برای جوانان در زرند محسوب می شود، بر لزوم توجه ویژه سیستم آموزشی به مهارت آموزی بجای مدرک گرایی در زرند صنعتی تاکید کرد.

♦️فرماندار زرند در شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز با توجه به توسعه چشمگیر شهرستان در عرصه صنایع و معادن، مدرک گرایی چالش اصلی در زمینه کاهش آمار بیکاری و اشتغالزایی برای جوانان در زرند محسوب می شود، بر لزوم توجه ویژه سیستم آموزشی به مهارت آموزی بجای مدرک گرایی در زرند صنعتی تاکید کرد.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست علی صادق زاده فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی امام جمعه، حسین کاظمی مدیر آموزش و پرورش، محمدرضا مهدلو شهردار و جمعی دیگر از اعضاء این شورا برگزار گردید.

♦️علی صادق زاده فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود: مدرک گرایی مانع اصلی در به کار گماردن این قشر و مهمترین چالش در زمینه کاهش آمار بیکاری و اشتغالزایی در زرند صنعتی امروز محسوب می شود که لازمه حل این مشکل ترویج فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان است.

♦️وی ادامه داد: متاسفانه این در حالیست که شیوع بیماری کرونا کلاس ها و کارگاه های آموزشی حضوری دانش آموزان و دانشجویان را به تعطیلی کشانده است...

💫 روابط عمومی فرمانداری زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲