مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

فرماندار زرند؛

صرف فعل «خواستن، توانستن است» توسط جوانان متخصص زرندی

جوانان متخصص زرندی با بومی سازی تعمیرات و رفع نقص در بویلر ناحیه کوره بلند فولاد زرند ایرانیان، فعل «خواستن، توانستن است» را با غروری مثال زدنی صرف کردند.

♦️جوانان متخصص زرندی با بومی سازی تعمیرات و رفع نقص در بویلر ناحیه کوره بلند فولاد زرند ایرانیان، فعل «خواستن، توانستن است» را با غروری مثال زدنی صرف کردند.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده فرماندار شهرستان، شامگاه پنج شنبه 26 فروردین ماه بصورت سرزده از کارخانه های کک سازی و پالایش قطران (1 و 2) و همچنین کارخانه یک میلیون و هفتصد هزار تنی فولاد زرند ایرانیان بازدید و طی گفتگو صمیمی با کارگران و مهندسان شیفت شب این واحد‌های صنعتی، از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

♦️علی صادق زاده در حاشیه این بازدید در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری زرند، گفت: طی چند روز قبل پس از آغاز بکار مراحل آماده سازی تولید چدن و پیش گرمایش کوره بلند در کارخانه فولاد زرند ایرانیان، قسمت بویلر کوره بلند دچار نقص فنی می گردد و از کار می ایستد که این اتفاق در آغازین مراحل روشن شدن کوره و تولید آزمایشی چدن دور از انتظار نیست.

♦️فرماندار زرند تصریح کرد: پس از این نقص فنی، متخصصان و پیمانکاران خارجی حاضر در پروژه فولاد زرند ایرانیان جهت رفع نقص و تعمیر این واحد مهلت سه ماه تعیین کردند، که متخصصان بومی وارد عمل شده و طی دو هفته با بومی سازی تعمیرات و رفع نقص در پیچیده ترین قسمت کوره بلند فولاد زرند ایرانیان، فعل «خواستن، توانستن است» را با غروری مثال زدنی صرف کردند.

♦️فرماندار زرند با اشاره به این موضوع که موفقیت در بومی سازی تعمیر کوره بلند با وجود گسترش سایه تحریم های ظالمانه آمریکا بر سر میدکو (هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاور میانه)، نشانه همت و تلاش متخصصین بومی و زرندی است، افزود: در سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" این اقدام مهم در راه اندازی مجدد و رفع نقص در بویلر کوره بلند، حاصل کسب دانش روز و بومی سازی این صنعت توسط تلاشگران بومی شهرستان است که این موفقیت می تواند راهگشای کاهش وابستگی سایر صنایع فولادی کشور به متخصصان  و تجهیزات خارجی نیز باشد.

♦️علی صادق زاده در ادامه ضمن بازدید از قسمت های مختلف کوره بلند فولاد سازی، با دکتر پورمند مدیرعامل میدکو و دکتر سهراب نژاد مدیرعامل زیسکو (شرکت فولاد زرند ایرانیان) تماس تلفنی برقرار کرد و این موفقیت بزرگ را به ایشان بعنوان سرداران جهاد اقتصادی و تولیدی میهن اسلامی تبریک گفت.

♦️نماینده عالی دولت در پایان ابراز داشت: انشاءالله با یاری خداوند متعال و بدست متخصصان و کارگران جوان داخلی بومی و زرندی، با آغاز عملیات اجرایی مراحل آماده سازی تولید شمش چدن و پیش گرمایش کوره بلند، در آینده بسیار نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری کامل از کارخانه یک میلیون و هفتصد هزار تنی فولاد زرند ایرانیان با حضور عالی ترین مقامات اجرایی کشور باشیم.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲