مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

طی دومین روز از آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا؛

دعوت فرماندار زرند از جوانان و بانوان برای رقابت بر سر ۲۶۴ کرسی پارلمان های روستایی

فرماندار زرند با دعوت از اقشار مختلف مردم خصوصاً جوانان نخبه و بانوان برای رقابت بر سر ۲۶۴ کرسی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا، از ثبت نام قطعی ۳۷ داوطلب طی دومین روز از آغاز انتخابات شوراهای روستایی در زرند خبر داد.

💥دعوت فرماندار زرند از جوانان و بانوان برای رقابت بر سر 264 کرسی پارلمان های روستایی

💥ثبت نام 37 داوطلب انتخابات شوراهای روستایی در شهرستان زرند قطعی شد

♦️فرماندار زرند با دعوت از اقشار مختلف مردم خصوصاً جوانان نخبه و بانوان برای رقابت بر سر 264 کرسی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا، از ثبت نام قطعی 37 داوطلب طی دومین روز از آغاز انتخابات شوراهای روستایی در زرند خبر داد.

🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، علی صادق زاده فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان، عصر امروز سه شنبه 17 فروردین ماه طی گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، از اقشار مختلف مردم خصوصاً جوانان و بانوان توانمند، نخبگان، افراد تحصیلکرده، با انگیزه و دارای ایده‌های نو، دعوت کرد تا وارد کارزار انتخابات شوند و در شورا‌های اسلامی روستا نام نویسی کنند.

♦️وی در خصوص آمار داوطلبان عضویت ششمین دوره شوراهای روستایی شهرستان اظهار داشت: طی امروز 17 فروردین ماه، 37 نفر برای نام نویسی اقدام کرده اند.

♦️صادق زاده افزود: از این تعداد 4 نفر برای حوزه بخش یزدان آباد که یک نفر زن و 3 نفر از ایشان مرد می باشند و برای حوزه بخش مرکزی 33 نفر که 5 نفر از آنان زن و 28 نفر ایشان مرد می باشند، ثبت نام کرده اند.

♦️رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند بیان داشت: در حال حاضر مجموعاً تا دومین روز، ثبت نام 56 داوطلب نهایی شده است.

♦️فرماندار زرند ضمن دعوت مجدد از جوانان، بانوان، نخبگان، افراد باتجربه و توانمند شهرستان برای ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی گفت: حضور جوانان با ایده های نو و کارشناسی شده در شوراهای اسلامی شهر و روستا در توسعه همه جانبه این شهرستان نقش مهمی دارد.

♦️رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند با اشاره به آمادگی کامل ستاد انتخابات شهرستان در برپایی انتخابات پرشور خردادماه امسال گفت: در بخش یزدان آباد با وجود 11 شورای روستایی و 37 کرسی و در بخش مرکزی با وجود 69 شورای روستایی و 227 کرسی، مجموعاً 264 کرسی برای رقابت انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا وجود دارد.

♦️ثبت نام ششمین دوره شوراهای روستایی از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه به مدت یک هفته آغاز و تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه، ادامه خواهد داشت.

💫 روابط عمومی فرمانداری زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲