مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

شروع بکار و تشکیل هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند

هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند، آماده دریافت گزارشات مردمی از برگزاری انتخابات در شهرستان

هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند، آماده دریافت پیام و گزارشات مردمی از برگزاری انتخابات و تبلیغات انتخاباتی در شهرستان زرند میباشد.

♦️هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند، آماده دریافت پیام و گزارشات مردمی از برگزاری انتخابات و تبلیغات انتخاباتی در شهرستان زرند میباشد.

🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، علی حسن زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان، گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخرداد ماه سالجاری در سطح شهرستان، و پیش بینی وقوع برخی تخلفات، جرائم و یا تبلیغات زود هنگام از سوی نامزدها و یا طرفداران آنها، مقرر شد تا از ظرفیت و مشارکت مردمی به عنوان دیده بان ستاد انتخابات شهرستان استفاده شود.

♦️حسن زاده در این راستا افزود: مردم فهیم و شریف شهرستان زرند می‌توانند گزارشات مستند و شکایات خود را در خصوص برگزاری انتخابات و تبلیغات انتخاباتی به هیات بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند اطلاع دهند.

♦️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری زرند با اشاره به شروع بکار و تشکیل هیئت بازرسی انتخابات شهرستان، متشکل از علی ابراهیمی (رئیس اداره بهزیستی) بعنوان عضو اصلی و علیرضا ابراهیمی (رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی) بعنوان دبیر هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان زرند، تصریح کرد: همشهریان عزیز میتوانند با شماره گیری مستقیم (33428181)، (33428931) و یا مراجعه حضوری به معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و یا دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی فرمانداری زرند، گزارشات خود را ارائه دهند.

💫روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲