مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

طی اولین روز از آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا؛

ثبت نام ۱۹ داوطلب انتخابات شوراهای روستایی در شهرستان زرند قطعی شد

رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند از ثبت نام قطعی ۱۹ داوطلب انتخابات شوراهای روستایی در زرند خبر داد.

♦️رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند از ثبت نام قطعی 19 داوطلب انتخابات شوراهای روستایی در زرند خبر داد.
 
🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، علی صادق زاده فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان، عصر امروز دوشنبه 16 فروردین ماه طی گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، در خصوص آمار داوطلبان عضویت ششمین دوره شوراهای روستایی اظهار داشت: تا کنون 19 نفر برای نام نویسی اقدام کرده اند.
 
♦️صادق زاده افزود: از این تعداد یک نفر مرد برای حوزه بخش یزدان آباد و 18 نفر که یک نفر از آنان زن و 17 نفر ایشان مرد می باشند، برای حوزه بخش مرکزی زرند ثبت نام کرده اند.
 
♦️رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند بیان داشت: در حال حاضر ثبت نام 19 داوطلب نهایی شده است.
 
♦️وی یادآور شد: ثبت نام از امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه به مدت یک هفته آغاز و تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه جاری ثبت نام از داوطلبان عضویت ششمین دوره شوراهای روستایی ادامه خواهد داشت.
 
♦️صادق زاده بیان داشت: ثبت نام داوطلبان کماکان از طریق اپلیکیشن موبایلی، نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه (دانلود برنامه ثبت نام موبایلی و دسکتاپی از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دفاتر پیشخوان دولت است که باید پس از اتمام فرآیند ثبت نام پیامکی از تلفن همراهی که مالک آن شخص داوطلب باشد مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره (v.Keshvar) دریافت کنند.
 
♦️فرماندار زرند با بیان اینکه همچنین داوطلبان می توانند از طریق مراجعه حضوری به بخشداری ها (از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) نسبت به ثبت نام و ورود به رقابت انتخاباتی اقدام کنند، بر لزوم انتخاب شیوه ثبت نام غیر حضوری و الکترونیکی با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا تاکید ویژه کرد.
 
💫 کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲