مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

گازرسانی به روستاهای زیر ۲۵ خانوار زرند، در دستور کار قرار گرفت

توسعه گازرسانی در شهرستان های زرند و کوهبنان، زیرساخت اشتغال و آبادانیست

‍ 💥توسعه گازرسانی در شهرستان های زرند و کوهبنان، زیرساخت اشتغال و آبادانیست/گازرسانی به روستاهای زیر 25 خانوار زرند، در دستور کار قرار گرفت
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، به اتفاق علی صادق زاده فرماندار زرند با منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان و جمعی از مدیران این شرکت دیدار کردند. 
 
♦️خانم شریعتی با قدردانی از زحمات کارکنان و مدیران مجموعه شرکت گاز استان و شهرستان زرند، اظهار داشت: هرکجا لبخندی بر لبان مردم بنشیند و رضایتمندی آنان را ایجاد کند این خوشحالی سرمایه معنوی ماست.
 
♦️وی با اشاره به اینکه شهرستان زرند در حال توسعه است، گفت: گازرسانی یکی از زیرساخت های توسعه بوده و امیدواریم حاصل زحمات کارکنان و مدیران شرکت گاز در سال ۱۴۰۰ باعث شکوفایی و ابادانی شهرهای زرند و کوهبنان شود.
 
♦️مهندس صادق زاده فرماندار زرند هم با بیان اینکه برخی از روستاهای کوهستانی و سردسیر شهرستان از نعمت گاز بی بهره اند ابراز امیدواری کرد، با اختصاص اعتبار طرح گازرسانی به این مناطق هم انجام شود.
 
♦️وی با بیان اینکه خوشبختانه طرح اجرای انتقال گاز طبیعی به دهستان صعب العبور حتکن پس از چندین دهه آغاز و در حال اجرا میباشد، خواستار در نظر گرفتن الحاق طرح هادی روستا و اختصاص گاز به خانوارهایی که در این طرح قرار گرفته اند، شد. 
 
♦️فرماندار زرند همچنین یادآور شد: تعداد ۱۳ مرغداری در روستای ده عباس از دهستان جرجافک فعالند که بخش زیادی از پروتئین مورد نیاز شهرستان را فراهم می‌کنند، چنانکه بتوانند سوخت مورد نیاز خود را از طریق گاز طبیعی تامین کنند، تولید آنان بیشتر خواهد شد که در این خصوص مدیرعامل شرکت گاز استان جهت تسریع در پیگیری این امر قول مساعد داد. 
 
♦️فرماندار زرند همچنین با بیان اینکه حدود 20 روستای زیر 25 نفر خانوار ساکن در آنها، در شهرستان زرند فاقد انشعاب نعمت گاز طبیعی میباشند، خواستار تسریع در امر آغاز عملیات گازرسانی به این روستاها و انتخاب پیمانکار حداکثر تا پایان سال آینده شد. 
 
♦️مدیر عامل شرکت گاز استان هم با اشاره به اینکه در شهرستان زرند خوشبختانه گازرسانی از متوسط استان بالاتر است، گفت: در شهرستان زرند حدود ۹۹٪ گازرسانی انجام شده که از متوسط استان بسیار بالاتر است.
 
♦️منوچهر فلاح از همکاری و مساعدت فرماندار زرند در پیگیری و رفع موانع خطوط لوله گذاری قدردانی کرد.
 
♦️وی همچنین از دستور کار قرار گرفتن گازرسانی و تصمیم گیری در خصوص روستاهای زیر 20 خانوار ساکن، در شهرستان زرند خبر داد. 
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲