مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

فرماندار زرند در ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان؛

اعمال و بازگشت محدودیت های کرونایی، طی دو هفته آینده در زرند

💥هشدار جدی برای زرند در شروع پیک سوم اپیدمی کرونا
 
💥اعمال و بازگشت محدودیت های کرونایی، طی دو هفته آینده در زرند
 
💥ممنوعیت تجمعات در عزاداری های دو روز پایانی ماه صفر در زرند
 
♦️فرماندار زرند با بیان اینکه متاسفانه هم اکنون شهرستان زرند در پیک سوم شیوع ویروس کرونا با وضعیت قرمز و خطرناک، عظیم تر و با دامنه عمیق تری از پیک های قبلی بسر می‌برد، گفت: برخی از محدودیت های کرونایی در شهرستان طی دوهفته آینده اعمال و یا از سر گرفته خواهد شد.
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان زرند به ریاست علی صادق زاده فرماندار و با حضور علی حسن زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری، حجت الاسلام قلی‌زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی، سرهنگ خدادادنژاد فرمانده انتظامی و دکتر رشیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.
 
♦️علی صادق زاده در ابتدا این جلسه ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام حزن پایانی ماه صفر و رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)، افزود: هشدار جدی برای شهرستان زرند در پیک سوم کرونا، عظیم تر و با دامنه عمیق تری از پیک های قبلی است و بمدت 15 روز از هفته آینده بسیاری از محدودیت های کرونایی برای پیشگیری از این بیماری در سطح شهرستان اعمال و یا از سر گرفته خواهد شد.
 
♦️رئیس ستاد مدیریت کرونا در شهرستان زرند گفت: متاسفانه میزان مشارکت همشهریان برای رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح جامعه نسبت به ماه های گذشته کاهش چشمگیری یافته است و شیوع این بیماری در زرند به وضعیت خیلی خطرناک رسیده و جان مردم را تهدید می‌کند.
 
♦️وی بیان داشت: هرگونه تجمعات در عزاداری ها طی ایام پایانی ماه صفر در مساجد و مکان های مسقف، جلسات عزاداری هیئت ها در مکان های مسقف و همچنین تجمعات در جلسات عزاداری در منازل شخصی تا اطلاع ثانوی تعطیل و ممنوع میباشد و بازرسین سیار بهداشتی شهرستان با متخلفین برخورد خواهند کرد.
 
♦️فرماندار زرند با بیان اینکه همچنان بر استفاده از ماسک و اصل فاصله گذاری اجتماعی در سطح دستگاه های اجرایی شهرستان و عدم پاسخگویی کارکنان ادارات به ارباب رجوع فاقد ماسک، تاکید ویژه می‌شود و بازرسی فرمانداری بر آن نظارت خواهد داشت، تصریح کرد: بازرسین بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان موظفند با اصنافی که از ماسک استفاده نمی‌کنند و یا به مشتری بدون ماسک خدمات می‌دهند، بدون هیچگونه تعلل، اغماض و یا چشم پوشی نسبت به پلمپ و معرفی آن واحد صنفی به دستگاه قضایی اقدام کنند.
 
♦️نماینده عالی دولت ادامه داد: بعد از ایام پایانی ماه صفر، تالارهای پذیرایی شهرستان موظفند حداکثر با 30 درصد ظرفیت خود و فقط اجرای یک مراسم در تالار، خدمات رسانی کنند.
 
♦️علی صادق زاده همچنین بر تشدید نظارت های ویژه بر نانوایی ها تاکید کرد و گفت: جریمه و پلمپ در انتظار نانوایی هایی است که از ماسک استفاده نمی‌کنند و یا به افراد و مشتری های بدون ماسک، نان می‌دهند.
 
♦️رئیس دادگستری شهرستان زرند نیز با انتقاد از کاهش سطح نظارت های کرونایی در جامعه گفت: هرگونه کم کاری در بحث نظارتی و بازرسی کرونایی در سطح شهرستان توسط دستگاه های ذیربط و مربوطه پذیرفتنی نیست.
 
♦️حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری زرند با بیان اینکه کماکان و همچون گذشته دستگاه قضایی شهرستان تمام قد در برابر متخلفین بهداشتی و آنهایی که سلامت مردم را به خطر می اندازند ایستاده است، گفت: دستگاه قضایی شهرستان آمادگی کامل خود را جهت پشتیبانی از مصوبات جدید ستاد کرونا و یا بازگشت برخی از محدودیت ها، اعلام میدارد.
 
♦️وی با عنوان این موضوع که وظایف محوله به اعضای ستاد باید بخوبی انجام شود، افزود: بعد از کرونا بسیاری از حوادث در آینده آسیب و کالبد شناسی خواهند شد و مردم به مقایسه عملکرد مسئولین خواهند پرداخت.
 
♦️دکتر علی رشیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز اظهار داشت: مجموع بیماران کرونایی در شهرستان زرند به ۸۳۶ نفر و مجموع فوت شدگان هم به ۲۶ نفر رسیده و در حال حاضر ظرفیت هر دو بیمارستان امام علی و سینا زرند تکمیل و سیر صعودی اخیر ابتلا به این بیماری در شهرستان بسیار نگران کننده و خطرناک است.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲