مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

فرماندار زرند؛

وقف، ظرفیتی بالقوه جهت رفع بسیاری از مشکلات و مفاسد اجتماعی در سطح جامعه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، صبح امروز همزمان با آغاز دهه گرامیداشت وقف، حجت الاسلام قادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به اتفاق جمعی از همکاران خود با حضور در محل فرمانداری با علی صادق زاده فرماندار زرند به دیدار و گفتگویی صمیمی نشستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، صبح امروز همزمان با آغاز دهه گرامیداشت وقف، حجت الاسلام قادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به اتفاق جمعی از همکاران خود با حضور در محل فرمانداری با علی صادق زاده فرماندار زرند به دیدار و گفتگویی صمیمی نشستند.
♦️فرماندار زرند صبح امروز بمناسبت آغاز دهه گرامیداشت وقف در دیدار با رئیس و جمعی از پرسنل اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با بیان اینکه وقف بعنوان صالحات باقیاتی بی نظیر و ماندگار است، گفت: از ظرفیت بالقوه وقف می‌توان در راستای مرتفع نمودن بسیاری از مشکلات و مفاسد اجتماعی بهره ای حداکثری برد.
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده در این دیدار ضمن ارج نهادن و گرامیداشت دهه وقف، افزود: اشاعه فرهنگ و سنت حسنه و ماندگار وقف در جامعه مورد تاکید ویژه دین مبین اسلام و در سیره پیامبر گرامی و ائمه معصومین علیهم السلام قرار گرفته است.
 
♦️فرماندار زرند با اشاره به نقش مهم وقف در ایجاد زیرساخت ها و اهداف توسعه ای، بر ارتقاء سطح مشارکت جویی مردمی ولایی و متمدن زرندی در پیوستن به گروه واقفین شهرستان تاکید کرد.
 
♦️وی با بیان اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا و هم اکنون نیز شاهد اقدامات بسیار خوبی از متولیان و خادمین اوقاف زرندی جهت مقابله و پیشگیری از شیوع این بیماری با راه اندازی کارگاه های مختلف تولید ماسک های استاندارد بهداشتی، دستکش و مواد ضدعفونی و توزیع آن در جامعه خصوصاً در بین اقشار محروم و آسیب پذیر شهرستان بوده ایم، تصریح کرد: امروز از ظرفیت بالقوه وقف می‌توان در راستای کاهش بسیاری از مشکلات و مفاسد اجتماعی بهره ای حداکثری برد.
 
♦️علی صادق زاده اظهار داشت: تلاش اداره اوقاف در برگزاری بسیاری از برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی و عزاداری های مختلف در ایام ماه محرم و صفر با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و اصل رعایت فاصله فیزیکی و پخش برخی از این برنامه ها در صدا و سیما مرکز استان کرمان خصوصا در روزهای تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی از محل امامزاده خواجه ابوالرضا (ع) روستای مطهرآباد زرند، نشان از نقش سازنده و مشارکت بی بدیل این نهاد مقدس در سطح جامعه و اشاعه فرهنگ ناب اسلامی محمدی (ص) دانست.
 
♦️نماینده عالی دولت در پایان ابراز داشت: موازی با توسعه و پیشرفت اخیر صنایع و معادن در سطح شهرستان، و با مشارکت اینگونه نهادهای پربازده بخش خصوصی، حداکثر تا پایان سال آینده، برخی از امامزاده ها و مراکز مختلف فرهنگی و مذهبی شهرستان ساماندهی و تقویت خواهند شد.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲