مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

فرماندار زرند در کارگروه رفع موانع تولید، کشاورزی و سازگاری با کم آبی شهرستان زرند؛

اولویت با طرح های نوآورانه با اشتغالزایی و بهره وری حداکثری است

خاموشی چاه های کشاورزی شهرستان زرند از اول آذرماه به مدت ۲۰ روز

💥خاموشی چاه های کشاورزی شهرستان زرند از اول آذرماه به مدت 20 روز
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، چهارمین کارگروه رفع موانع تولید، کشاورزی و سازگاری با کم آبی شهرستان، به ریاست علی صادق زاده فرماندار و با حضور رضا نورالدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشداران مرکزی، یزدان آباد و جمعی از مسئولین اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
 
♦️علی صادق زاده در ابتدا این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه در شهرستان زرند شاهد همکاری، همدلی و تعامل بسیار مطلوب دستگاه های اجرایی با بخش خصوصی و کارآفرینان بومی و غیر بومی جهت توسعه و رونق تولید، اشتغالزایی، افزایش حس خودباوری و غرور در کارآفرینان خصوصاً نسل جوان متخصص، خوش ذوق و فکر و بالندگی زرند در عرصه های مختلفی همچون صنعت و معدن و اخیراً در صنایع جنبی فولادسازی، می‌باشیم.
 
♦️وی با اشاره به گسترش و توسعه روز افزون اخیر بخش صنعت و معدن در حوزه فولادسازی در زرند، این شهرستان را بهشت سرمایه گذاری استان کرمان معرفی و بر لزوم حمایت همه جانبه و کاهش آلام و هموار کردن راه توسط دستگاه های اجرایی برای سرمایه گذاران مشتاق، تاکید کرد.
 
♦️فرماندار زرند با بیان اینکه از اول سال جاری تاکنون بیش از 200 طرح تولیدی و اشتغالزایی در کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان مورد بحث و تبادل نظر ویژه، چند ساعته و بررسی این کارگروه قرار گرفته است، از تصویب و موافقت با بیش از 30 درصد طرح ها و همچنین اختصاص زمین رایگان دولتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران جهت مساعدت در تسریع راه اندازی پروژه ها خبر داد.
 
♦️صادق زاده تصریح کرد: اولویت کارگروه رفع موانع تولید شهرستان، با طرح های نوآورانه و جدید متناسب با شرایط اقلیمی، اقصادی، کم آبی، اجتماعی و فرهنگی زرند با اشتغالزایی و بهره وری حداکثری است که مورد بررسی کارشناسان خبره قرار می‌گیرد.
 
♦️رئیس شورای حفظ منابع و سازگاری با کم آبی شهرستان با قدر دانی از همکاری کشاورزان سخت کوش زرندی در اجرای طرح های سابق خاموشی موتور پمپ های کشاورزی افزود: بنا به اعلام نظر کارشناسان طرح خاموشی چاه ها بهترین روش برای تقویت سفره‌های آب زیر زمینی محسوب میشود چنان که برداشت‌های بی‌ رویه و غیراصولی از منابع آب زیرزمینی در کنار خشکسالی‌های پی در پی ، موجب افت شدید سطح آب زیر زمینی دشت زرند شده است.
 
♦️نماینده عالی دولت ادامه داد: با پیش بینی نزولات رحمت الهی و بارش ها در پاییز و زمستان سال‌جاری، با نظر کارشناسی ادارات جهاد کشاورزی، امور آبیاری و دیگر دستگاه های ذیربط شهرستان، با خاموشی 20 روزه موتور پمپ های 520 حلقه چاه کشاورزی زرند از اول آذرماه موافقت شده است که لازم الاجرا میباشد.
 
♦️صادق زاده در پایان گفت: با توجه به شدت نزولات آسمانی، شرایط و رفاه حال کشاورزان عزیز، در خصوص طولانی شدن و یا حتی لغو این مصوبه، در آینده تصمیمات جدید گرفته خواهد شد.
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند
 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲