مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۲

ستاد ساماندهی گلزار و یادمان های شهدای گمنام زرند

۶ نقطه از گلزار و یادمان های شهدای گمنام زرند، ساماندهی خواهد شد

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، هم اکنون در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان، ستاد ساماندهی بقاع و گلزار های شهدای زرند به ریاست علی صادق زاده فرماندار و با حضور سرهنگ مهدوی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان کرمان، سرهنگ کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، حجت الاسلام قادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، مهدلو شهردار زرند و جمعی از مسئولین اجرایی شهرستان در حال برگزاریست.
 
♦️فرماندار زرند در این جلسه با تاکید بر اشاعه فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه پرتلاطم و وجود آسیب های گوناگون اجتماعی امروزی و گسترش و ساماندهی گلزار های شهدا بعنوان مهم ترین نماد و یادمان های با ارزش دفاع مقدس گفت: ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهرستان در دستور کار جدی قرار خواهد گرفت.
 
♦️وی با بیان اینکه ساماندهی این یادمان ها باید بر اساس اولویت بندی مناطق پیش برود، گفت: امسال خوشبختانه کمیته برنامه ریزی فرمانداری شهرستان زرند، ردیف های بودجه ای و اعتباری جدیدی برای بحث ساماندهی گلزار های شهدا در سطح شهرستان در نظر گرفته است.
 
♦️علی صادق زاده افزود: در اسرع وقت کارگروهی تخصصی و مهندسی با حضور کارشناسان فنی و عمرانی نخبه شهرستان به سرپرستی اجرایی شهرداری زرند تشکیل و نسبت به برآورد هزینه و طراحی المان های ساماندهی این گلزار ها در سطح شهرستان اقدام و گزارش آن جهت تصمیم گیری در خصوص تامین اعتبارات به فرمانداری فرستاده شود.
 
♦️صادق زاده با بیان اینکه ساماندهی تمام گلزار های شهدای گمنام شهرستان در نقاط مختلف در دستور کار قرار دارد، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان و بخش صنعت و معدن موظف و مکلف به همکاری در این امر می‌باشند و امیدواریم از ظرفیت همشهریان خیر و بزرگوار زرندی نیز استفاده کنیم.
 
♦️نماینده عالی دولت تصریح کرد: حداکثر تا دو هفته آینده، گزارش تیم تخصصی شهرداری زرند جهت برآورد هزینه و طراحی پیشنهادی المان های گلزار ها، طی جلسه ای دیگر ارائه شود. 
 
💫روابط عمومی فرمانداری زرند
 
📆99/7/22


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲