مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

نشست توجیهی و هم اندیشی کاندیداها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی

نشست توجیهی و هم اندیشی کاندیداها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان برگزار شد.

نشست توجیهی و هم اندیشی کاندیداها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، نشست توجیهی و هم اندیشی کاندیداها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان با حضور علی صادق زاده فرماندار، حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری، علی پوررنجبر رئیس هئیت نظارت، اعضای شورای تامین، هیئت های اجرایی، بازرسی و نظارت در سالن اجتماعات فرمانداری زرند برگزار شد.

🔴علی صادق زاده فرماندار مرکز حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان با تقدیر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به دلیل حضور در این نشست گفت: برای حضور حداکثری مردم در انتخابات احساس تکلیف کردید و خود را کاندیدای مجس یازدهم نمودید، بسی جای تقدیر دارد.

🔸️به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی انتخابات؛ فرماندار زرند با بیان این که همه داوطلبان مجلس یازدهم نزد ما یکسان هستند از کاندیداها خواست در صورت هرگونه تخلف به صورت مستند، ستاد انتخابات شهرستان را برای پیشگیری تخلفات انتخاباتی در جریان بگذارند.

🔸️صادق زاده اظهار داشت: مردم اطمینان داشته باشند که برگزار کنندگان انتخابات طبق نصایح و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حق الناس را رعایت خواهند کرد و آخرت خود را برای دنیای دیگران نخواهند فروخت.

🔸️وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: به خاطر راه یافتن به مجلس شورای یازدهم نباید اخلاق را زیر پا گذاشت و بهتر است هر کس تنها به ارائه طرح و برنامه های خود بپردازد نه به تخریب دیگران.

🔸️رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با نحوه تبلیغات کاندیداها نیز گفت: قانون همه چیز را به صورت شفاف عنوان کرده است که انتظار داریم این موارد از سوی کاندیداها رعایت شود.

🔵حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری زرند نیز با بیان این که ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی همه تحولات انتخاباتی در شهرستان را رصد می کند و هرگونه تخلفی که صورت گرفته باشد و یا بعد از این اتفاق بیفتد را گزارش خواهد داد از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم خواست ملاک شان قانون باشد و در فضایی آرام به ارائه برنامه های خود در زمان قانونی بپردازند.

🔹️وی با بیان این که از مطالبه گری مردم و رسانه ها حمایت خواهیم کرد گفت: مطالبه گری با تخریب و تهمت دو مقوله جداگانه است ما از مطالبه گری مردم و رسانه ها حمایت خواهیم کرد اما به شدت با افرادی که از طریق فضای مجازی به نشر اکاذیب، تهمت و افتراء بپردازند برخورد خواهیم کرد.

⚪علی پوررنجبر رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان با تاکید بر رعایت قانون در موعد تبلیغات نکاتی را یادآور شد و گفت: عدم درج انتشار مطالب تنش زای انتخاباتی در فضای مجازی و رعایت قانون به ویژه در ایام تبلیغات مجاز بویژه در روز سکوت تبلیغات و روز اخذ رای و تعطیلی کامل ستادها، عدم دعوت از شخصیت های محلی یا ملی حاشیه دار و تنش آفرین در جلسات، ارشاد طرفداران خاص به منظور جلوگیری از تبلیغات غیر قانونی، بالا بردن سطح انتظار در مردم "قول هایی به مردم بدهید عملیاتی باشند".

🔸️رئیس هیات نظارت بر انتخابات به کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کارت نماینده نامزد برای یک شعبه و فرصت دارند تا روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه نماینده خود را با یک قطعه عکس به دفتر هیئت نظارت معرفی نمایند.

🔸️وی خطاب به کاندیداها و مسئولین ستادهای انتخاباتی افزود: برای هر شعبه هر نامزد یک نماینده می‌تواند داشته باشد و تعداد شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۱۴۴ شعبه می باشد.

🔸️علی پوررنجبر به مطالعه ماده ۶۳، ۶۴، ۶۵ و ۶۶ قانون انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: یک نسخه از اقلام تبلیغاتی را به کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند (فرمانداری) و نیز هیئت نظارت تحویل نمایند.

🔸️رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در شهرستان زرند ۷۶ درصد تایید صلاحیت شده اند که در استان کرمان میانگین ۶۲ درصد بوده است و در بین شهرستان های استان مقام اول را کسب نموده ایم.

🔸️پوررنجبر در این نشست به نکته مهمی اشاره و افزود: کاندیداهای محترم دقت نمایند که در ایام انتخابات تخلف از ستادهای انتخاباتی رخ ندهد، چرا که امکان تغییر نتیجه صلاحیت داوطلبین تا روز قبل از اخذ رای وجود دارد.

⚄لازم به ذکر است در پایان تعدادی از کاندیداها به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و از هیئت های اجرایی، بازرسی و نظارت خواستند در برگزاری یک انتخابات سالم نهایت تلاش خود را داشته باشند.

💫روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان
 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲