مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

فرماندارشهرستان زرند:

برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم و دور از هر گونه تخلفات قانونی مد نظر ماست

♦️ وی همچنین افزود: حتی ذره ای از موضع خود عدول نخواهیم کرد و تخطی از قانون توسط هر فردی که صورت بگیرد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. 
 
🔹به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، این سخنان مهندس صادق زاده فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان زرند در نشست با اصحاب رسانه اذعان شد. 
 
♦️در این دیدار مهندس علی صادق زاده فرماندار بعد از سلام، درود به ارواح طیبه شهیدان، چهلمین روز شهادت سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که فقدانش ضایعه ای برای کشور و جهان اسلام و مقاومت جهانی به شمار می‌رود، با تاکید بر اثر گذاری خون سردار که اتحادی شگرف را در کشورهای منطقه به وجود آورد، تبریک و تسلیت گفت و ضمن با شکوه خواندن حماسه زرندیها در راهپیمایی فرخنده ی 22 بهمن ماه این حضور را غیر قابل وصف دانسته و از آحاد مختلف مردم در خلق حماسه با شکوه بهمن ماه شهرستان که طی گذشت این سال ها بی نظیرترین راهپیمایی بعد از انقلاب را با موج جمعیتی که به سختی قابل کنترل بود با درایت و همراهی و با شکوهی هر چه تمامتر به انجام رسید، مراتب قدر دانی خود را ابراز نمود.
 
♦️فرماندار زرند با تاکید بر برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم در دوم اسفند، افزود: از تعداد افرادی که برای حوزه انتخابی زرند_کوهبنان ثبت نام نمودند، تعداد20نفر تایید صلاحیت شده، که کاندیداهای تایید شده به مردم معرفی شدند.
 
♦️فرماندار زرند پیرامون انتخابات پیش رو گفت: از 144 شعبه اخذ رای،95 شعبه در بخش مرکزی و شهرهای چهارگانه شهرستان زرند، 21 شعبه در بخش یزدان آباد شهرستان زرند و 28 شعبه در حوزه فرعی شهرستان کوهبنان میباشد و بیش از 3500 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم و همچنین بیش از 200 خودرو خدمت در امر برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان شرکت خواهند داشت و به انجام وظایف محوله خواهند پرداخت.
 
♦️تعداد اعضای هیئت اجرایی 30 تن انتخاب و از بین آنها با رای گیری 8 تن منتخب معرفی شدند که این هشت تن بعنوان هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان زرند در تعیین و انتخاب اعضا و کاربران شعب اخذ رای حداکثر توجه به عدم سوء سابقه ایشان در ادوار گذشته انتخابات را در نظر داشته اند.
 
♦️مهندس صادق زاده بیان داشت: جلسات مشترکی که با هیئت نظارت، هیئت اجرایی و هیئت بازرسی داشتیم از اول عهد اخوت بستیم با صیانت از حق آرای مردم یک انتخابات سالم بدون کوچکترین مشکل و به دور از تضییع حق الناس را به انجام برسانیم.
 
♦️وی افزود: جلسه ی مشترک اعضای هیئت های اجرایی با حوزه های فرعی در کوهبنان برگزار شد و آموزش تک تک اعضای صندوق و بازرسان را در برنامه قرار دادیم برای رسیدن به وفاق وهمدلی و هرفردی را مردم انتخاب کنند،صیانت از آرای ایشان اساس است، ما طبق قانون کار مان را پیش می بریم انشاءالله این گام بلند را با موفقیت برخواهیم داشت. 
 
♦️فرماندار در پایان گفت: یک سر سوزن اجازه نمی دهیم خلاف قانون دستورالعمل ارائه شده عمل شود، هر کاندیدا می تواند فقط یک ستاد داشته باشد، ستاد خواهران و برادران نداریم در همان ستاد جایی برای خواهران نیز در نظر بگیرند، تبلیغ له یا علیه کاندیدای دیگر جرم است و بر خورد قانونی با متخلفین صورت می گیرد، نصب بنر در جاهای خلاف پیگرد قانونی دارد، شهروندان محترم می توانند تخلفات مشاهده شده را به فرمانداری ستاد تخلفات انتخابات ارجاع دهند، هیئت های بازرسی واجرایی جهت پیگیری تخلفات آماده اند.
 
💫روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲