مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۶/۲۸

فرماندار در جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه باند دوم کمربندی غربی زرند تاکید کرد:

حفظ منافع و مصالح عموم مردم، اولویت اول تیم اجرایی شهرستان است

♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، صبح امروز ۲۸ شهریورماه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات اتمام پروژه بهسازی کمربندی غربی زرند (احداث باند دوم) با حضور معاون عمرانی فرماندار، روسای شورای شهر و شهرستان، شهردار، رئیس اداره راه و شهرسازی و جمعی از نمایندگان اهالی و کسبه مجاور طرح، به ریاست علی صادق زاده فرماندار در محل فرمانداری تشکیل شد.

♦️صادق زاده دراین جلسه با بیان اینکه متاسفانه زمان تکمیل و اتمام پروژه باند دوم کمربندی غربی زرند_رفسنجان به دلایل مختلفی به تعویق و از برنامه زمانبندی شده دور افتاده است، گفت: حفظ منافع و مصالح عموم مردم و همشهریان عزیز، اولویت اول تیم اجرایی شهرستان میباشد.

♦️ فرماندار زرند ضمن اشاره به افزایش آمار تلفات سوانح و حوادث رانندگی درون شهری زرند در سالجاری و با تاکید ویژه بر لزوم سرعت بخشیدن به اجرای پروژه کمربندی غربی، تصریح کرد: تکمیل و اتمام هرچه سریعتر این پروژه یکی از مهمترین و اصلی ترین مطالبات به حق همشهریان در حوزه راه ها میباشد.

🔹شهردار زرند نیز احداث و بهره برداری از این کمربندی که بزودی تحقق پیدا می‌کند را تاثیر بسزایی در بحث حمل و نقل شهرستان و کاهش سوانح ورودی شهر دانست.

♦️محمدرضا مهدلو با اعلام اینکه اجرای این کمربندی میتواند مشکلات مردم در قسمتهای غربی زرند را تا حد زیادی برطرف کند گفت: طی چند روز آینده بخشی از این بلوار زیر بار ترافیکی خواهد رفت۰

♦️ وی افزود: فاز اول این کمربندی حد فاصل سه راه سلمان فارسی تا انتهای ورودی پمپ بنزین آماده بهره برداری می باشد.

💫شایان ذکر است در پایان این جلسه مسئولین یاد شده با حضور در محل اجرای جدول گذاری پروژه کمربندی غربی از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفتند.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲