مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۱/۲۹

فرماندار زرند در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت:

۱ هزار و ۹۲۲ شغل تا پایان سال جاری در زرند ایجاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور اعضای کارگروه به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور اعضای کارگروه به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار برگزار شد.
فرماندار زرند در این جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش اعیاد ماه مبارک شعبان، در خصوص دستور کار جلسه و تعهدات دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل در جهت ایجاد اشتغال و همچنین سامانه رصد مواردی را ارائه و تذکرات لازم را داد.
خنجری با اشاره به سهمیه ی سال گذشته در خصوص ایجاد شغل در زرند، بیش از سهمیه در نظر گرفته شده بوده است، یادآور شد: 1 هزار و 922 شغل تا پایان سال جاری باید در شهرستان زرند ایجاد شود لذا دست یابی به این مهم باید در راستای همدلی و همکاری تمام دستگاه های اجرایی شهرستان به دور از گرایش های سیاسی و حزبی، باشد.
از آنجا که همزمان با جلسه مذکور، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان نیز برگزار گردید، خنجری ضمن اشاره به تعهدات ابلاغ شده برای دستگاه های اجرایی، خواستار ارائه گزارش عملکرد دقیق سامانه رصد از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که به صورت ماهیانه در فرمانداری زرند برگزار میشود، شد.
در ادامه این جلسه خنجری ضمن اشاره به مصوبه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در سال گذشته، از اداره آبیاری شهرستان خواستار تسریع در روند صدور موافقت و مجوزهای لازم مورد نیاز در خصوص تامین آب مورد نیاز پروژه بوم گردی خانه بحری سیریز، شد.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲