مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۱/۲۸

فرماندار شهرستان زرند خبرداد:

پیگیری برای اخذ مجوز یک داروخانه شبانه روزی دیگر در شهر زرند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند به نقل از خبرگذاری صدای زرند، حبیب الله خنجری فرماندار از پیگیری برای اخذ مجوز یک داروخانه شبانه روزی دیگر در شهر زرند خبرداد. خنجری با بیان اینکه بعد از زلزله مهرماه سال ۹۵ بیمارستان سینا تعطیل و کادر پزشکی و درمانی دو بیمارستان سینا و امام علی(ع) ادغام شدند، اظهار داشت: بیمارستان امام علی(ع) زرند با تعداد ۱۷۰ تخت در حال حاضر به خدمت رسانی درمانی مشغول میباشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند به نقل از خبرگذاری صدای زرند، حبیب الله خنجری فرماندار از پیگیری برای  اخذ مجوز یک داروخانه شبانه روزی دیگر در شهر زرند خبرداد.

خنجری با بیان اینکه بعد از زلزله مهرماه سال 95 بیمارستان سینا تعطیل و کادر پزشکی و درمانی دو بیمارستان سینا و امام علی(ع) ادغام شدند، اظهار داشت: بیمارستان امام علی(ع) زرند با تعداد 170 تخت در حال حاضر به خدمت رسانی درمانی مشغول میباشد.
وی با عنوان اینکه ترافیک بیماران در بیمارستان امام علی(ع) زرند زیاد بوده و پیگیر میباشیم تا ظرفیت پزشکی و درمانی این بیمارستان افزایش پیدا کند، ابرازداشت: با پیگیری های انجام شده و قول های داده شده توسط مسئولین کشوری و استانی بیمارستان درحال احداث سینا زرند در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار شهرستان زرند با اشاره به اینکه در سطح شهر زرند داروخانه های متعددی استانداردهای لازم را برای شبانه روزی شدن دارند، اما به علت محدودیت جمعیتی این شهر طبق قانون درمان کشوری تنها یک داروخانه شبانه روزی به این شهر تعلق می گیرد، گفت: به طور جدی پیگیر میباشیم تا مجوز یک داروخانه شبانه روزی دیگر را در شهر زرند اخد کنیم.
 

منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲