مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۲/۰۲

امروز صبح:

شورای ستاد سوخت شهرستان زرند تشکیل شد.

ستاد سوخت شهرستان زرند با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان جایگاه های سوخت شهرستان زرند و دیگر اعضای این شورا، به ریاست علی صادقزاده معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری زرند در محل فرمانداری تشکیل شد.

ستاد سوخت شهرستان زرند با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان جایگاه های سوخت شهرستان زرند و دیگر اعضای این شورا، به ریاست علی صادقزاده معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری زرند در محل فرمانداری تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، صادقزاده ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در جلسه و همچنین عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)، گفت:  بدون تردید در میان زنان و بانوان اسلامی، فاطمه زهرا ( ع ) محبوبترین چهره دینی، علمی، ادبی، تقوایی و اخلاقی در میان مسلمانان و دیگر مردم جهان به شمار می رود. شخصیت فاطمه زهرا ( ع ) سیده نساء العالمین اسوه و الگویی تام و تمام برای تمام زنان عاشق عفت و فضیلت است. و از اثبات بزرگواری این شخصیت برجسته همین بس که: در دامن پاک فاطمه زهرا ( ع ) دو امام بزرگوار و دو شخصیت ممتاز عالم بشری، حضرت امام حسن ( ع ) مظهر حلم و وقار و همچنین حضرت امام حسین ( ع ) سرور شهیدان و همچنین نیز زینب کبری ( ع ) حماسه ساز عاشورای حسینی، از تربیت یافتگان دامان آن حضرت صدیقه میباشند.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز و مسیر شهر زرند به عنوان یکی از راه های مهم ارتباطی و مواصلاتی بین استانی، ابراز داشت: مسولین مربوطه و اعضای این شورا باید به طور مرتب و منظم و با برنامه ریزی های منسجم، از جایگاه های سوخت در سطح شهرستان و به خصوص شهر زرند بازدید به عمل آورند و کنترل شوند تا کمبود سوخت و یا مشکل خاصی در هیچ کدام از جایگا ه های مذکور در این ایام پر تردد رخ ندهد.
وی همچنین افزود: توزیع به موقع سوخت با برنامه‌ریزی دقیق، نظارت و کنترل در قیمت‌ها در مراکز و بخش‌های تابعه در شهرستان برای آسایش و رفاه عمومی باید مورد توجه باشد.
در ادامه این جلسه هریک از اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را در این خصوص مطرح نمودند و مصوباتی اتخاذ گردید: از جمله اینکه مقرر گردید با توجه به نزدیک شدن ایام عید نوروز جایگاه ها در خصوص تامین به موقع و کافی سوخت در این ایام و تکمیل و نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی در جایگاه های مذکور، اقدام نمایند.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲