مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۰/۱۸

فرماندار زرند در بازدید از بیمارستان در حال ساخت سینا:

از پیمانکاران و کارفرمایان بیمارستان جدید گله مندیم.

حبیب الله خنجری فرماندار و رضا نورالدینی معاون امورعمرانی فرمانداری زرند به صورت سرزده از روند احداث بیمارستان در حال ساخت سینا بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، حبیب الله خنجری فرماندار و رضا نورالدینی معاون امورعمرانی فرمانداری زرند، به طور سرزده از روند احداث بیمارستان در حال ساخت سینا بازدید نمودند. خنجری در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به مشکلات درمانی که در سطح شهرستان وجود دارد و نیز پیشرفت 80 درصدی ساخت این بیمارستان گفت: با احداث، تجهیز و راه اندازی بیمارستان جدید، 90 درصد از مشکلات درمانی شهرستان حل و فصل خواهد شد.
وی با اشاره به وعده های پیمانکاران و کارفرمایان جهت تحویل به موقع بیمارستان سینا، افزود: از روند و پیشرفت کار ساخت و ساز بیمارستان به شدت ناراضی و گله مند هستیم و پیش بینی ما براین است که حداکثر تا خرداد ماه سال آینده این بیمارستان وارد چرخه درمانی و سلامت شهرستان شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین اظهار داشت: علاوه بر اینکه پیگیر تسریع در روند احداث و تکمیل ساختمان بیمارستان هستیم، همزمان به طور جّد پیگیر تجهیز پزشکی بیمارستان فوق پس از تحویل ساختمان از سوی پیمانکارمی باشیم.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲