مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۵/۰۹

علی صادق زاده معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه آب باد گفت

توسعه صنعت گردشگری موجب رونق دیگر صنایع و ایجاد درآمد پایدار درشهرستان می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، صبح امروز نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه گردشگری "آب باد" بخش یزدان آباد به ریاست علی صادق زاده معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، شهابی بخشدار یزدان آباد، حجه الاسلام زواری رئیس اداره اوقاف شهرستان و برخی مسئولین محلی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
صادق زاده با اشاره به اهمیت بحث گردشگری یا صنعت سبز گفت: یکی ازمهمترین عوامل توسعه یافتگی شهرستان صنعت گردشگری است که دیگر صنایع منطقه را رونق می بخشد و باعث درآمد پایدار می شود و بایستی از این پتانسیل به نحو احسن استفاده شود.
 گفت: خوشبختانه با همکاری میراث فرهنگی گامهای بسیار خوب و مؤثری در بحث گردشگری برداشته شده که نشان دهنده افق روشنی برای شهرستان زرند می باشد.
وی افزود: منطقه "آب باد" به دلیل موقعیت مناسب آب و هوایی، از قدیم الایام محل گردش و تفریح اهالی زرند و رفسنجان خصوصاً در ایام تابستان بوده است، به همین دلیل ضرورت ساماندهی و ارائه خدمات مطلوب در این نقطه کاملاً محسوس می باشد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداردرادامه گفت: مسئولان مرتبط با حوزه گردشگری به زودی جلسه ای با هدف شناسایی و رفع برخی از مشکلات منطقه را در محل "آب باد " برگزار خواهند کرد.
ابوذرشهابی بخشدار یزدان آباد نیز ضمن بیان این مطلب که جهت جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی بایستی تصمیمات عاجل گرفته و به انجام برسد بیان داشت: با نظرات و پیشنهادات میراث فرهنگی درخصوص رونق گردشگری و ارائه خدمات مناسب به مردم منطقه موافق هستیم و آماده هرگونه همکاری در این زمینه می باشیم.
حجه الاسلام زواری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با اشاره به تعامل و هماهنگی اداره اوقاف با میراث فرهنگی شهرستان گفت: به زودی کارشناسان استانی به منطقه فوق اعزام و شرایط سرمایه گذاری دراین حوزه را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.
در پایان اسلامی رئیس نمایندگی اداره کل میراث فرهنگی، صنلیع دستی و گردشگری در شهرستان زرند اظهار داشت: یکی از پیشنهادات دبیرخانه برگزاری جشنواره سیریز بحث سرمایه گذاری درمجموعه ی "آب باد" روستای سنگ است که جزء  طرح های مبحث مهم " زرند شهر هزار جاذبه" می باشد و سرمایه گذاری جهت رونق و آبادانی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲