مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۴/۲۶

حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند در جشنواره مردمی خیرآباد گفت:

تداوم آرامش و پیشرفت همه جانبه در دستور کار مسئولین شهرستان زرند می باشد.

حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند در جشنواره مردمی خیرآباد با بیان اینکه، تداوم آرامش و پیشرفت همه جانبه در دستور کار مسئولین شهرستان زرند می باشد. اظهارداشت: همه ما مصمم هستیم تا شهرستان زرند به موفقیت های بزرگ دست یابد و امیدواریم پیشرفت همگانی در زرند به وجود آید تا شهرستانی نمونه در سطح استان کرمان باشیم.
امام جمعه شهرستان زرند دراین آئین با تأکید براین مطلب که استاندار کرمان در طول دوران مسئولیت خود توانسته است تحرک خوبی در استان ایجاد کند، گفت: رزم حسینی استاندار کرمان با مشی اعتدالی خود توانسته آرامش سیاسی را در سطح استان حکمفرما کند که جای بسی قدردانی دارد.
حجت الاسلام  ابراهیمی با اشاره به اینکه مسئولین شهرستان زرند نیز با بهره گیری از اهداف و مشی استاندار کرمان و آرامش سیاسی حاکم، قدم های بزرگی را در شهرستان برداشته اند اظهار داشت: با همدلی حاکم بین مسئولین می توان شاهد پیشرفت های همه جانبه در سطح استان باشیم.
 امام جمعه زرند ضمن تأکید براین موضوع که حفظ بناهای تاریخی حفظ شناسنامه ماست، گفت: باید برای حفظ تاریخ بکوشیم و متأسفانه عده ای اوایل انقلاب نادانی کرده و بناهای تاریخی را تخریب نمودند.
 وی در پایان سخنان خود عنوان داشت: مردم روستای خیرآباد امروز نشان دادند که شهرستان زرند از توانمندی بالایی در استان برخورداراست و نیاز به توجه بیشتری دارد.
 
 
 


منبع : فرمانداری زرند
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲