مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۴/۲۲

نورالدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری زرند در مراسم اجرای طرح ایستگاه سلامت گفت:

برنامه ریزی دقیق، مدیریت صحیح و استفاده از فن آوری مناسب، امکان توسعه واقعی جامعه را در همه عرصه ها فراهم می سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، همزمان با فرا رسیدن روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و همچنین روز عفاف و حجاب، طرح ایستگاه سلامت با همکاری بسیج جامعه پزشکی ، هلال احمر و اداره بهزیستی شهرستان  زرند به میزبانی مرکز مهر آفرین و نشریه صدای شهر در محل مؤسسه تبلیغاتی گل رز برگزار گردید .
در این مراسم که با حضور مهندس نورالدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، مهندس محمدی شهردار زرند، سرهنگ شاهرخی فرمانده سپاه ناحیه زرند، طهماسبی رئیس اداره بهزیستی،  جمالیزاده سرپرست  هلال احمر، دکتر زنگی آبادی رئیس مجمع بسیج جامعه پزشکی شهرستان، دکتر کاویانی پزشک عمومی و تنی چند از اعضاء کادر بهداشتی و درمانی شهرستان با هدف اشاعه فرهنگ خود مراقبتی و بهداشت سلامت جسم و روان وپیشگیری از بیماریها و آسیب های اجتماعی و به منظور حفظ و ارتقاء سلامت شهروندان، افزایش سواد سلامت و غربالگری بیماریهای شایع برگزار گردیده بود، علاوه بر ویزیت رایگان شرکت کنندگان توسط پزشک عمومی، خدماتی همچون کنترل قند خون و فشارخون، مشاوره رایگان همراه با توزیع داروی رایگان صورت پذیرفت.
در آغاز شریفی مدیر مسئول نشریه صدای شهر ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مسئولین و اعضاء بسیج  جامعه  پزشکی شهرستان  در مراسم ، تلاش جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در راستای سلامت و اصلاح روش‌های زندگی را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری ایستگاه سلامت برشمرد واظهار داشت : اینگونه برنامه ها  فرصت مناسبی جهت ‌برجسته سازی موفقیت‌ها و دستاوردهای حوزه سلامت است تا در زمینه رفاه و آسایش و سلامتی شهروندان تلاش کنیم.
نورالدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار نیز با اشاره به نقش مؤثر بسیج جامعه پزشکی در ارتقاء سلامت جامعه تصریح نمود : خدمت رسانی به همنوعان کاری مقدس است،  اما حرفه پزشکی از آنجا که با جان آدمی سرکار دارد در نزد مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است، لذا مهمترین سرمایه پزشکان اعتماد مردم به آنان می باشد، زیرا پزشکان برای کاستن از دردها و بازگشت سلامتی و همچنین تأمین آرامش روحی و روانی مردم تلاش بسیاری انجام می دهند  و ما باید قدردان زحمات آنها باشیم .
وی با اشاره به برنامه ریزی دقیق، مدیریت صحیح و استفاده از فن آوری مناسب در عرصه سلامت ابراز نمود: استفاده از منابع انسانی کارآمد در همه حوزه ها  اهمیت بسیاری دارد. جامعه‌ای که نیروی انسانی سالم و شاداب داشته باشد، این امکان را خواهد داشت که در جهت توسعه واقعی، سریع‌تر گام بردارد.
در ادامه مراسم کارشناسان حوزه سلامت به ارائه دیدگاهها، پیشنهادات و نظرات خود پرداخته و نکات ارزشمندی به مدعوین و حضار ارائه نمودند.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲