مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۴/۰۳

پیام مشترک تشکر امام جمعه، نماینده و فرماندار زرند از حضور پر شور مردم شهرستان زرند در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  زرند، علی ابراهیمی امام جمعه ،دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان  و حبیب ا... خنجری فرماندار زرند در پیام مشترکی، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه  و ولایی شهرستان زرند در راهپیمایی روزجهانی قدس تقدیر و تشکر کردند.
متن پیام بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
 «روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست.
 مردم شهرستان زرند همگام با سایر شهرهای ایران اسلامی، با مشت های گره شده وفریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ برضد ولایت فقیه» در روز جهانی قدس سیلی محکمی بردهان ابرقدرتهای شرق وغرب کوبیدند که می خواهند امنیت را ازایران اسلامی سلب نمایند، آنها با آگاهی و بصیرتی ستودنی، نشان دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز و رهایی ازچنگال استکبارجهانی هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است وبا لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری و دفاع ازحقوق ملت مظلوم فلسطین آماده اند.
بی شک این حضور واین فریادهای خروشان خواب را ازچشم دشمنان می رباید.مردم شهرستان زرند باردیگربه ندای رهبرشان لبیک گفتند وبا احساس تکلیفی برخاسته از عشق وایمان به وطن شان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در مراسم جهانی روز قدس حماسه ای دیگر آفریده وبه تمامی دشمنان نظام جمهوری اسلامی نشان دادند که جنایات تروریستی وترقه بازی آنها هرگزعزم و اراده مسلمانان راتضعیف نخواهد کرد .
اینجانبان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر، این حضور حماسی را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرستان زرند به ویژه خانواده های معزز شهدا، ایثارگران، مسئولان، نیروهای امنیتی و انتظامی، و سایر اقشار مردم همیشه در صحنه شهرستان تقدیر و تشکر می نمائیم.                                                                                           
علی ابراهیمی – امام جمعه زرند
حسین امیری- نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی
حبیب ا... خنجری – فرماندار شهرستان زرند

 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲