مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
احداث بخش سی تی اسکن تا دهه فجر وبخش اورژانس جایگزین تا پایان سال جاری در بیمارستان امام علی (ع)
۱۳۹۵/۱۰/۱۸

در بیمارستان امام علی (ع)شهرستان زرند

احداث بخش سی تی اسکن تا دهه فجر وبخش اورژانس جایگزین تا پایان سال جاری در بیمارستان امام علی (ع)

بازدید سرزده دکترحسین امیری نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان با حبیب ا...خنجری فرماندار زرند از بیمارستان امام علی(ع) شهرستان زرند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این بازدید نماینده محترم مردم و فرماندار زرند در جریان روند درمانی بیماران و اجرای طرح های این بیمارستان قرار گرفتند.
خنجری در این بازدید ضمن تشکر از پرسنل بیمارستان گفت :با وجود مشکلات عدیده بعد از تعطیلی، بیمارستان سینا این مجموعه با مدیریت خوب و تلاش پرسنل  سخت کوش در خدمت  رسانی به مردم امتیاز خوبی گرفته است.
وی با اشاره به طرح های در حال اجرشامل احداث بخش سی تی اسکن واورژانس جایگزین درمواقع بحران،در بیمارستان امام علی(ع) از مدیریت بیمارستان خواست با پیگیری  و تسریع در روند ساخت وتجهیز این مراکز ،پروژه ها را در موعد مقرر به بهره برداری برسانند چرا که نیاز این بیمارستان به بخش سی تی اسکن و اورژانس در جایگزین در مواقع بحران بسیار حیاتی         می باشد.
دکتر امیری در این بازدید ضمن تقدیرو تشکر ازپیگیری های مسئولین شهرستان،جهت رفع مشکلات درمانی گفت:خوشبختانه دولت تدبیروامید در بخش  سلامت جامعه قدم های بسیاری خوبی برداشته و امیدواریم با پیگیری های که داشته وداریم بتوانیم  پاره ای از مشکلات درمانی شهرستان را حل وفصل نماییم.
دکترمنصور هاشمی  مدیریت بیمارستان امام علی(ع)در این بازدید ضمن قدر دانی از زحمات مسئولان و مدیران شهرستان گفت :در حال حاضر پروژه ساخت سی تی اسکن این بیمارستان با رشد بیش از 85 درصدی  در دهه فجرسال جاری افتتاح خواهد شد و طرح اورژانس جایگزین، این بیمارستان با پیشرفت های خوبی که داشته است امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد
شایان ذکر است در پایان این بازدید  دکتر امیری به همراه فرماندار از بیماران بخش داخلی تازه تأسیس عیادت نموده و از نزدیک جویای حال آنها گردیدند.


منبع : فرمانداری زرند
بازدید : ۱۸۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲