مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۱۸

حبیب ا... خنجری در حاشیه بازدید از روند ساخت بیمارستان سینا گفت

بازسازی و استحکام بخشی بیمارستان سینا زرند، نیاز ضروری مردم منطقه در شرایط کنونی ست.

صبح امروز، شنبه  18/10/95 دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان و رئیس مجمع نمایندگان استان درمجلس شورای اسلامی به همراه حبیب ا... خنجری فرماندار زرند و نماینده پیمانکار پروژه در حال ساخت بیمارستان سینا از روند اجرای این طرح بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده و پیشرفت کار قرار گرفته و مسائل و مشکلات را بررسی نمودند.
در جریان این بازدید فرماندار زرند به روند استحکام بخشی و بازسازی بیمارستان سینا اشاره و افزود: ساخت بیمارستان جدید از حدود ١٠ سال قبل آغاز شده و با توجه به اینکه شهرستان زرند، معین شهرستان های کوهبنان و راور نیز می باشد، تکمیل و بهره برداری از آن برای رفع نیاز مردم منطقه در شرایط کنونی بسیار ضروری ست.
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: بیمارستان سینا تنها بیمارستان دولتی در این شهرستان است که بیش از ۶٠ سال قدمت داشته و فضای فیزیکی آن بسیارفرسوده می باشد.
حسین امیری اظهار داشت: در زلزله اسفند ٨٣ خساراتی به بیمارستان سینا وارد شده که از سال ٨۶ ساخت بیمارستان جدید آغاز و متأسفانه  بعد از گذشت حدود 10 سال، پروژه فوق هنوز به پایان نرسیده است .
وی تصریح کرد: بعد از وقوع زلزله۴،8 ریشتری ۲۹ مهر امسال و زمین لرزه هایی با درجات مختلف، آسیب های جدی به بیمارستان سینا وارد شده است که می طلبد با پیگیری دولت، مسئولان و همچنین همت و تلاش پیمانکار، پروژه فوق هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد، چرا که مردم شریف زرند نیازمند ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی مطلوب و شایسته در شهرستان هستند.
شایان ذکراست:  بیمارستان فوق با ١١ هزار و ٧٠٠ متر مربع زیربنا شامل ۴ بخش داخلی، زنان و زایمان، جراحی، کودکان و نوزادان، در قالب ٨ اطاق عمل، اورژانس، درمانگاه و مراقبت های ویژه از جمله Icu - Ccu و Nicu طراحی و بخش های دیالیز و سی تی اسکن هم اخیرا به آن اضافه شده است.


منبع : فرمانداری زرند
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲