مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
نقش کودکان و نوجوانان در توسعه فرهنگ مطالعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵

حبیب ا... خنجری فرماندار زرند در حاشیه تجمع کودکان حامی کتاب گفت

نقش کودکان و نوجوانان در توسعه فرهنگ مطالعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بیش از 700 کودک زرندی در راستای  دستیابی به کسب عنوان پایتخت کتاب ایران با برگزاری راهپیمایی و تشکیل حلقه انسانی  همگان را به مطالعه کتاب دعوت کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند.
کودکان که به همراه مربیان خود در حالی که دست نوشته هایی با مضامین مطالعه کتاب در دست داشتند گسترش فرهنگ کتابخوانی را خواستار شدند .
این مراسم با چند برنامه متنوع فرهنگی همراه بود و کودکان با تشکیل زنجیره انسانی در میدان معلم بر ترویج فرهنگ مطالعه تاکید کردند .
در پایان بیانیه پایانی توسط یکی از کودکان قرائت شد .در بیانیه کودکان اورده شده بود که کاش کارخانجات بجای اینکه الایندگی داشته باشند .کتاب به مردم هدیه دهند .
حضور کودکان معلول شهرستان زرند در این مراسم بهترین پیام برای والدین است تا با مطالعه و افزایش آگاهی آینده فرزندان خود را بهبود بخشند.
حبیب ا... خنجری فرماندار زرند در حاشیه تجمع کودکان حامی کتاب ضمن  تشکر ازبرگزارکنندگان این مراسم گفت: چنین اقداماتی می تواند در ایجاد فرهنگ کتابخوانی بین شهروندان موثر باشد وتشویقی برای قشر دانش آموز در رأستای مطالعه باشد.
وی افزود :هرچند  نقش کودکان و نوجوانان در توسعه فرهنگ مطالعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ولی برای آنکه بتوانیم به جایگاهی شایسته در راستای سرانه مطالعه مفید دست یابیم، نیازمند همکاری همه  نهادها هستیم.
فرماندارهمچنین افزود:راه نجات جامعه ما در بسیاری  از آسیب های اجتماعی ،مطالعه کتاب است


منبع : فرمانداری زرند
بازدید : ۱۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲