مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۸/۰۴

حبیب ا...خنجری فرماندار زرند در جلسه شورای ورزشی گفت

هدف از تشکیل شورای ورزشی، ایجاد وحدت رویه در سیاست گذاری، هدایت و رونق ورزش شهرستان می باشد.

شهرستان زرند پتانسیل های لازم جهت تقویت ورزش پایه و دانش آموزی و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ ورزش عمومی را دارد و می تواند نسبت به گذشته خدمات بهتری ارائه نموده و جایگاه محکم تری نسبت به گذشته داشته باشد

جلسه شورای ورزشی شهرستان زرند با حضور حبیب ا... خنجری فرماندار زرند، سرپرست اداره ورزش وجوانان و مدیران تیم های ورزشی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه فرماندار گفت: شهرستان زرند پتانسیل های لازم جهت تقویت ورزش پایه و دانش آموزی و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ ورزش عمومی را دارد و می تواند نسبت به گذشته خدمات بهتری ارائه نموده و جایگاه محکم تری نسبت به گذشته داشته باشد.
وی هدف از تشکیل شورای ورزشی را ایجاد وحدت رویه در سیاست گذاری، هدایت و رونق ورزش شهرستان دانست و افزود با توجه به حائز اهمیت بودن ورزش در جامعه ونقش آن در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی، احداث ورزشگاه و توسعه فضاهای ورزشی می تواند جوانان و نوجوانان را به سمت ورزش سوق دهد.
خنجری با اشاره به این مطلب که توسعه کمی و کیفی ورزش شهرستان تنها با مشارکت بخش های دولتی و غیر دولتی امکان پذیر خواهد بود، یاد آور شد: در آینده نزدیک که صنایع نوپا شهرستان به بهره برداری کامل برسند، می توانند کمک زیادی در حوزه ورزش داشته باشند.
 


منبع : فرمانداری زرند
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲