مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۸/۰۱

حبیب ا...خنجری در جلسه مدیریت بحران شهرستان گفت

شهرستان زرند با وجود گسل‌های متعدد، حادثه‌خیز است و امکان وقوع زلزله در آن بالاست

حبیب‌الله خنجری” فرماندار زرند در مورد میزان خسارت وارده به واحدهای مسکونی از زلزله 4.8 ریشتری عصر پنجشنبه 28 مهر ماه در زرند، اظهار داشت: تیم‌های ستاد بحران استان و شهرستان در حال بررسی میزان خسارات هستند و هنوز اطلاعات جمع‌آوری نشده‌، نتیجه نهایی فردا مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه این زلزله هیچ‌گونه تلفات جانی نداشته است، افزود: 24 نفر به عنوان مصدومان زمین‌لرزه شهرستان زرند به بیمارستان مراجعه کرده‌اند که همه به دلیل ترس یا حین فرار دچار آسیب‌دیدگی شده‌اند.

خنجری در مورد مراجعات شهروندان برای دریافت چادر گفت: هیچ‌گونه توزیع چادری نداشته‌ایم و این مسئله هم مصوبه ستاد بحران شهرستان است.

فرماندار زرند تصریح کرد: اگر در بررسی تیم‌های ما مشخص شود که خانه‌ای دچار آسیب‌دیدگی شدید شده، چادر میان آنها توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از 27 هزار واحد مسکونی تنها در شهر زرند وجود دارد، عنوان کرد: بعد از زلزله سال 83 شهرستان زرند، اعتبارات لازم برای مقاو‌م‌سازی 17 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی به زرند تعلق گرفت و انجام شد.

خنجری بیان داشت: شهرستان زرند با وجود گسل‌های متعدد، حادثه‌خیز است و امکان وقوع زلزله در آن بالاست، شهروندان باید در زمان ساخت و ساز به نکات لازم در ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی توجه کنند.

 


منبع : فرمانداری زرند
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲