مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۵/۲۸

توسط حبیب الله خنجری فرماندار زرند

برنامه های هفته دولت در زرند تشریح گردید.

به مناسبت هفته دولت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر‌ رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر وقت کشوردر سال‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی جلسه انجمن روابط عمومی ادارات شهرستان جهت هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت درشهرستان زرند با حضور حبیب ا... خنجری فرماندار، مسئولین ادارات و مدیران روابط عمومی سازمانها، نهادها و ارگانها درمحل فرمانداری برگزارگردید.

به مناسبت هفته دولت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر‌ رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر وقت کشوردر سال‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی جلسه انجمن روابط عمومی ادارات شهرستان جهت هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت درشهرستان زرند با حضور حبیب ا... خنجری فرماندار، مسئولین ادارات و مدیران روابط عمومی سازمانها، نهادها و ارگانها درمحل فرمانداری برگزارگردید.
حسین عرب زاده مدیرروابط عمومی فرمانداری به تشکیل ستاد هفته دولت در استان و مشابه این ستاد به ریاست فرمانداران درشهرستان‌ها اشاره کرد و افزود: این کار در قالب کمیته‌های مختلفی برگزار خواهد شد که یکی از مهم‌ترین کمیته‌ها، کمیته برگزاری نمایشگاه است و بخشی از دستاوردهای دولت را با برگزاری نمایشگاه در شهرستان ها ارائه خواهد کرد.
وی عنوان نمود: نمایشگاه معرفی دستاوردهای دولت در شهرستان زرند قراراست به مدت یک هفته درمحل بوستان شهداء زرند برگزار گردد و اکثرادارات ملزم به برپایی غرفه جهت نمایش دستاوردهای آن اداره یا نهاد هستند و در برخی غرفه ها خدمات رایگان و ویژه به همشهریان ارائه شود.
همچنین پیشنهاد گردید درحاشیه برپایی این نمایشگاه مسئولین ادارات دیدار چهره به چهره با مردم داشته باشند و برنامه های فرهنگی نیز برگزار گردد.
در ادامه حبیب ا... خنجری فرماندار شهرستان درخصوص برنامه‌های هفته دولت گفت: به پاس تجلیل از مقام والای شهیدانی که دولت و این نظام مقدس در راه اسلام تقدیم کرده است، دراین هفته باید عملکرد و خدمات دولت در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی اجتماعی و فرهنگی به صورتی مطلوب اطلاع‌رسانی ‌شود.
وی عنوان کرد: با توجه به برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان و مطرح شدن موضوع برپایی این نمایشگاه، به نقش روابط عمومی ادارات و سازمانها درارائه عملکرد آنان اشاره شد که بایستی جلوه خوبی از عملکرد آنان به نمایش گذاشته شود وانشاا...  با تحقق این امرامید به آینده در شهرستان زرند افزایش خواهد یافت.
 نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: در آستانه هفته دولت وظیفه سنگین و خطیری برعهده روابط عمومی هاست که هر چه روابط عمومی قوی ترعمل کند، عملکرد دولت بهتر به نمایش گذاشته می شود و درنمایشگاه معرفی دستاوردهای دولت، ادارت و سازمانها می توانند توانمندیها و فعالیتهای خود را از نظر نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین خدمات مشاوره ای به نمایش گذاشته تا شهروندان درجریان فعالیت آنها قرارگرفته و از این خدمات استفاده نمایند.
وی خاطرنشان ساخت:در خصوص فعالیت و همکاری مدیران روابط عمومی ادارات و سازمانها در نظر داریم از بین کلیه ادارات و سازمانها، سه روابط عمومی را بعنوان روابط عمومی برتر معرفی و جوایز ارزنده ای اهدا نماییم.
 درادامه این جلسه محمد اسلامی رییس نمایندگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به نقش مهم روابط عمومی ها پرداخته و گفت: روابط عمومی نصاب نیست بلکه نقاد است. جلسه ای که تضارب آرا  نداشته باشد، یک کمپین کم خاصیت است در حالی که امروز شاهد آن بودیم، انجمن روابط عمومی شهرستان زرند خود به تنهایی یک پارلمان بیداری،آگاهی و شعوراداری است.
وی با بیان موارد فوق به ظرفیتهای ویژه شهرستان در تنوع و تعدد جاذبه های گردشگری اشاره کرد و گفت: چشمه آب باد که از جمله14چشمه معروف ایران در خواص درمانی است در کنار تپه های شنی منحصر بفرد یزدان آباد، وجود روستاهایی مرتفع در قریب3000متری از سطح دریا، تعدد معادن متروکه و فعال زغالسنگ، جاده کم نظیر زرند به حتکن از نقطه نظر چشم اندازهای طبیعی و پیچ و خم های کوهستانی و کویر زرند و تنوع گونه های بی نظیر گیاهان دارویی و همچنین داشتن هنرمندانی که بزرگترین پرچم اسپندی دنیا را بافته اند و از طرفی ایجاد خانه های بومی گردی در اکثر روستاهای هدف، همگی نشان دهنده این است که با یک برنامه ریزی منسجم قادرخواهیم بود به یکی از قطبهای گردشگری در استان و جنوب شرق تبدیل شویم.
اسلامی در پایان از آمادگی میراث فرهنگی با حمایت فرمانداری و شهرداری جهت برگزاری تورگردشگری ویژه مسئولان روابط عمومی در روز روابط عمومی ها خبر داد.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲