مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۵/۲۶

خانم دکتر حسینی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:

امروز همدلی و همراهی مسولان را در شهرستان زرند بخوبی مشاهده کردم.

نمایشگاه دستاوردهای شرکت های تعاونی و صندوق های خرد زنان شهرستان زرند به میزبانی صندوق فاطمه الزهرا (س) روستای بها آباد و در محل سالن فاطمیه این روستا برگزار گردید.

نمایشگاه دستاوردهای شرکت های تعاونی و صندوق های خرد زنان شهرستان زرند به میزبانی صندوق فاطمه الزهرا (س) روستای بها آباد و در محل سالن فاطمیه این روستا برگزار گردید.
دراین نمایشگاه که با حضور خانم دکتر حسینی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند، خنجری فرماندار شهرستان و مدیران ادارات افتتاح گردید، نعدادی از زنان کارآفرین دستاوردهای هنری خود در قالب طرحهای اشتغالزایی را به نمایش گذاشتند.
حبیب ا.. خنجری فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن قدردانی از بانوان کارآفرین به جهت ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین بانوان ابراز خشنودی کرد و گفت: توانمندیهای زنان در شهرستان زرند بسیار بالاست که برگزاری چنین نمایشگاهها و جشنواره هایی فرصت مناسبی  جهت به رخ کشیدن و نمایش این ظرفیت ها و توانمندیهاست و مدیران اداراتی که درارتباط با کارصندوق و شرکت های تعاونی فعالیت می کنند،می توانند در تحقق اهداف این شرکت ها و صندوق کارآفرینی نقش بسزایی اشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: درحوزه صنایع دستی، شهرستان زرند دارای 24 رشته صنایع دستی ست که فعال ترین بخش آن پته زرندی می باشد که قریب 1000 صنعتگر در این حوزه فعالیت می کنند و در مجموع 2000 صنعتگر صنایع دستی در شهرستان شناسایی شده اند و نیمی از این افراد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند که در این خصوص جزء شهرستانهای سرآمد استان هستیم.
وی گفت: شهرستان قلعه گنج که یک شهرستان محروم به حساب می آید، با ابتکار عمل استاندار سختکوش و پرتلاش،مردم با واریز یارانه نقدی خود به صندوق های کارآفرینی جهت سرمایه کار و کمک و مساعدت دولت، در آینده نزدیک از یک شهرستان محروم به شهرستانی برخوردار و پیشرو تبدیل خواهد شد.
خنجری در پایان ابراز امیدواری نمود با توجه به کلام زیبای استاندارمحترم که هر خانه یک کارخانه، بتوانیم در شهرستان زرند نیز این شعار را محقق ساخته وهر سرپرست خانواده، سرپرست یک کارخانه نیز باشد.
شایان ذکر است در این جشنواره شرکت های تعاونی زنان شهرستان از روستاهای بهاآباد، فتح آباد، عبدل آباد، سیریز، باب تنگل، علی آباد، جلال آباد، روح آباد، دشتخاک و مؤسسه خیریه آبشارعاطفه ها حضور داشتند.
 


منبع : فرمانداری زرند
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲