مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۵/۲۶

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان :

معلولیت محدودیت نیست.

خانم دکتر حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری درجریان سفر یکروزه به شهرستان زرند به همراه فرماندار و امام جمعه و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان زرند از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای زردخت بازدید نمودند .

خانم دکتر حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری درجریان  سفر یکروزه به شهرستان زرند به همراه فرماندار و امام جمعه و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان زرند از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای  زردخت بازدید نمودند .
وی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام گرفته در حوزه امور بانوان در شهرستان گفت: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای  محل های مناسبی  جهت کار آفرینی برای افردیست می خواهند  با کمترین هزینه برای خود شغل ایجاد نمایند.
خانم دکتر حسینی ضمن بیان این مطلب که معلولیت محدودیت نیست گفت : خانم مسعود زاده یک کارآفرین  نمونه است که با تلاش خود نشان داده معلولیت مانعی برای جلوگیری از پیشرفت و فعالیت موثر ایشان  در سطح جامعه نگردیده است.
آموزشگاه آزاد زردخت که بامدیریت سرکارخانم مسعودزاده  از معلولین جسمی اداره می گردد در رشته های مختلف طراحی دوخت ،پته دوزی و فرش ، و آموزش فنی ومهارتی را به جوانان علاقه مند در این رشته ارائه می نمایند.
این آموزشگاه از جمله اماکن تحت پوشش سازمان آموزش فنی و حرفه ای  می باشد که در اکثریت رشته های مورد علاقه جوانان و بر اساس نیاز جامعه فعالیت دارد و همکاری ویژه ای دربرپایی نمایشگاه ها  با دستگاههای مختلف دارد.


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲