مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۵/۲۶

با حضور دیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان:

از خانواده جوان ترین آزاده شهید کشور بازدید به عمل آمد.

با حضور خانم دکتر حسینی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند، حبیب ا... خنجری فرماندارشهرستان و ریئس بنیاد شهید، با خانواده معظم شهید ناطقی وشهیدان مهدی صادق زاده و جوانترین شهید آزاده کشور حسین صادق زاده دیدار صورت گرفت.

بمناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهمن اسلامی با حضور خانم دکتر حسینی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند، حبیب ا... خنجری فرماندارشهرستان و ریئس بنیاد شهید، با خانواده معظم شهید ناطقی وشهیدان مهدی صادق زاده و جوانترین شهید آزاده کشور حسین صادق زاده دیدار صورت گرفت.
در این دیدارعلی صادق زاده برادر شهیدان بزرگوار مهدی و حسین صادق زاده و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن خوشامدگویی به مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و همراهان، به ارائه گوشه ای از روحیات و خصوصیات این شهیدان پرداخته و افزود: شهید مهدی در عملیات والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل گردید و شهید حسین که جوانترین آزاده شهید در کشور محسوب می شود، سال 67 در شلمچه به اسارت نیروهای بعثی درآمده و سال 68 در بیمارستان صلاح الدین عراق به شهادت میرسد.
پدرشهیدان صادق زاده در این دیدار به این نکته اشاره نمود که: مادراین شهیدان هیچ گاه بدون وضو حسین را شیر نمی داد.
وی افزود: حسین در زمان اسارت با تحمل سخت ترین آزار و اذیت ها حاضر به توهین و اهانت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری نشد و در این راه بدترین شکنجه ها را تحمل نمود.و در نهایت به شهادت رسید.
شایان ذکراست: خانواده صادق زاده دارای 5 فرزند پسر می باشند که 2 تن از فرزندان ایشان در راه اسلام به شهادت رسید و 3 نفر دیگر از جانبازان سرافراز کشور می باشند.
خانم حسینی و همراهان هچنین با خانواده شهید حبیب ا... ناطقی دیدار نمودند. این شهید بزرگوار سال 68 در عملیات کربلای 10 و در منطقه بانه به فیض رفیع شهادت نائل آمده است.
 


منبع : فرمانداری زرند


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲