بروزترین و موثق ترین اخبار فرمانداری زرند را میتوانید در کانال تدبیر زرند از طریق پیام رسان سروش دنبال کنید:
https://sapp.ir/tadbir_zarand   به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، طبق اعلام مدیریت سرمایه انسانی شرکت فولاد زرند ایرانیان به این فرمانداری، آزمون متقاضیان استخدام در شرکت مذکور، روز های پنجشنبه و جمعه مورخ 12 و 13 مهرماه، برگزار خواهد شد.

    به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، حبیب الله خنجری فرماندار در بازدید از ادارات مختلف از جمله میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری - تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ...  از نزدیک در جریان روند انجام امور، نحوه برخورد پرسنل با ارباب رجوع ، فرآیند رسیدگی به درخواست مراجعه کنندگان و همچنین مسائل و مشکلات موجود در ادارات مذکور قرار گرفت.
خنجری با بیان اینکه در سال جدید، فرمانداری زرند نسبت به بازرسی و بازدید از ادارات شهرستان به صورت مرتب و سرزده عزم جدی دارد، هدف از اجرای این طرح را بررسی نقاط قوت و ضعف ادارات و رسیدگی به مشکلات احتمالی برشمرد و  خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی عبادت دانست و اظهار امیدواری کرد: مسئولین و مدیران سازمانها، نهادها و ادارات دولتی شهرستان زرند درراستای خدمت رسانی بهتر به مراجعین و ارباب رجوع اهتمام ویژه ای داشته باشند.
در ادامه مسئولین و کارکنان ادارات فوق نیز به بیان گزارشی از عملکرد و فعالیت های حوزه مدیریتی خود پرداختند.
    به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، جلسه ستاد صیانت ازحقوق شهروندی با محوریت جلوگیری از موج جدید آنفولانزای فوق حاد پرندگان به ریاست علی صادق زاده معاون امور سیاسی اجتماعی فرمانداری و با حضور سرهنگ میرزایی فرماندهی انتظامی،سروان کاظمی فرماندهی پلیس راه زرند- یزد، حسن زاده بخشدار مرکزی، شهابی نژاد بخشدار یزدان آباد، در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
علی صادق زاده ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از تلاش های مسئولین در سال 96 گفت: هم اندیشی در جهت رفع مشکلات و رسیدن به یک جامعه سالم یک مورد از صیانت از حقوق شهروندی می باشد .
وی گفت: سلامتی مردم در اولویت کاری همه مسئولین می باشد و قطعاً سهل انگاری و غفلت از توصیه های بهداشتی و عدم توجه به نکات ایمنی موجب شیوع بسیاری از بیماری ها خواهد بود.
وی با تاکید بر ضرورت پیشگیری بیماری ها  بویژه آنفولانزای پرندگان گفت: یکی از راه های پیشگیری این بیماری جلوگیری از ورود پرندگان از بعضی کشورها ی همجوار می باشد.
 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند افزود : زحمات و تلاش های نیروی انتظامی و پلیس راه  بر کسی پوشیده نیست  که  جای دارد از  زحمات ایشان تقدیر  و تشکر نمود، وی گفت : باید  از  توان و ظرفیت این نیرو ها در جلوگیری از  ورود  طیور در شهرستان  استفاده کرد  چرا که اداره دامپزشکی  به تنهای قادر به جلوگیری از بیماری آنفولانزای پرندگان نمی باشد و  این امر بسیج همگانی را می طلبد وی خواستار  تعامل و همکاری  تمامی ادارات و نهادها شد.
در ادامه دکترلطفعلی پور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گفت: با توجه به شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در اغلب استان های کشور و همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی این  شهرستان و هم مرز بودن با استان یزد، با همکاری پلیس راه  برای کنترل این بیماری ، نسبت به ایجاد پست قرنطینه  در 40کیلومتری جاده زرند (دو راهی سنگ سیریز)  اقدام  و  از تردد خودروهای فاقد مجوز حمل طیور جلوگیری خواهدشد.
وی افزود: با متخلفین برابر قوانین برخورد می گردد.
لطفعلی پور خواستارهمکاری همه آحاد مردم بویژه بهره برداران صنعت طیور با مامورین نیروی انتظامی و دامپزشکی شد .
در پایان هریک از اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص محور جلسه  بیان کردند.